Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen az idő törökországban...

Milyen az idő törökországban október első 2 hetében Alanya/Side körül?

Figyelt kérdés

Megnéztem neten és általánosságban kb 20-24 közé teszik a hőmérsékletet. Nem kevés ez kicsit? Most tervezünk barátokkal menni kicsit kiruccanni, Alanya vagy Side a cél és októberben elég jó árak is vannak. Viszont elnézve a neten ezeket az adatokat aggódok az idő miatt kicsit. Utoljára gyerekként voltam Törökországban október elején de úgy emlákszem, hogy akkor is izzadós idő volt még bőven.


Valaki aki esetleg mostanában volt meg tudja mondani hogy kb mire kell számítani? Én azt hittem simán lesz 24-28 fok meg mondjuk egy 25 fokos tenger.


ápr. 12. 17:13
 1/3 Lofefi ***** válasza:

Ha voltál október elején, és tudod milyen idő van akor (jól tudod), akkor miért kérdezősködsz és miért nem a saját keresésed eredményében kételkedsz?

Egyébként meg azt gondolom, okóberre jó árakat úgy július végétől fogsz találni.

Jó utat.

ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert gyerekkén voltam kb 9-10 évesen és nem kifejezés ha azt mondom, hogy homályosak az emlékeim. És a neten meg 20-24 közé teszik a hőmérsékletet. Ami viszont szembe megy az "emlékeimmel" Ezért kérdeztem csak meg.
ápr. 13. 00:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!*
ápr. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!