Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki nyaralt már Törökországban...

Aki nyaralt már Törökországban szeptember végén, október elején milyen idő volt?

Figyelt kérdés
Nagyon lehűl akkorra már az idő? Vagy simán lehet még a tengerben fürdeni /gyerekekkel/ ?

2015. aug. 21. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Néhány napja írtad ki lényegében ugyanezt a kérdést annyi módosítással, hogy akkor október végére kérdeztél rá.


Ott például kaptál egy linket, amin keresztül pontosan látod milyen idő van az év adott időszakában.


Az az érzésem, hülyére veszed a gyakorikérdések válaszadóit amikor ilyen kérdésekkel bombázol minket.

2015. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne is haragudj, de közel 1 éve nem látogattam ezt az oldalt!

Fogalmam sincs honnan szeded, hogy én voltam, egyáltalán mi ez a gyanúsítgatás???

Tény, hogy nem néztem utána, hogy van-e hasonló kérdés, de nekem nincs annyi időm, mint neked....

2015. aug. 21. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Törökország baromi nagy, A fekete tengernél ilyenkor allandóan esik, máshol meg októberben is meleg a tenger.
2015. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberben Törökországban lehet meleg tengerben fürödni, de lehet sízni is.
2015. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Antalyán (Lara) szeptember 20 körül tökéletes időben nyaraltunk. Nem volt már forróság, a tenger meg jó meleg volt.
2015. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!