Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Létezik ilyen vízum?

Létezik ilyen vízum?

Figyelt kérdés
szeretném tudni hogy létezik-e olyan thai vízum fajta amiben a thai barátom tesz egy nyilatkozatok(plusz az ő útlevél,bankszámla másolata) h amikor én ott leszek ő fog eltartani ?az válaszoljon aki tudja ..köszönöm:)
2010. okt. 28. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, mert a vízum nem nyilatkozat.


A vízum belépési engedély az adott országba. De egy vßizum megléte nem jelenti hogy be is engednek vagy ott tartkozkodhatsz, tanulhatsz vagy dolgozhatsz. egyszerüen az csak belépési engedély az országba.


Ez amt te írsz ez egy szerzödés lehetne köztetek, de ivel Thaiföldön szeretnéd hogy érvényes legyen ezért ott kellene ezt megírnotok, de még akkor sem tudnak tenni semmit szerintem ha nem tartja be.

2010. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom h mi a vízum ..csak érdekelt hogy létezik-e ilyen.. és így kapnék-e vízumot mert olvastam hogy Magyarországon létezik és gondoltam talán ott is..
2010. okt. 29. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:

De minek ezt így túlbonyolítani?


BÁRMELYIK magyar állampolgár kap SZÓ NÉLKÜL vízumot Thaiföldre, nem vizsgálnak az ég világon semmit (szemben pl. az USA-val anno). Kb 30 perc az ügyintézés Budán. Ezt ott helyben meg is lehet hosszabbítani ha kell.


Egyáltalán nem érdekli a Thai államot, hogy te náluk milyen pénzt költesz.

2010. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű ahogy te gondolod..mert én nem turista akarok ott lenni na mind1
2010. nov. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!