Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazás Japánba: Oda kell vízum?

Utazás Japánba: Oda kell vízum?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen feltételekkel <kérdőjel>

Valaki volt már ott <kérdőjel> Drága hely Tokio <kérdőjel>


2010. dec. 6. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
anime és manga fan vagy <kérdőjel> xD
2010. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
16%

Kell vízum...a jegy 300.000ft környékén mozog

Tokyo drága hely, az utazás is sokkal több mint pl Bp-en...ott pl egy megálló anyi mint nálunk egy vnaljegy:)

És Tokyo is drága, kösd fel a gatyád és csak azért mert anime manga fan vagy ha az vagy nem érdemes kimenni, mert egyetlen negyedben van ilyen rész, amúgy meg Bp nagyban és 1000jobban:)

2010. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

90 napig vízummentes Japán, ún. immigrációs kártyát kell a reptéren kitölteni, és ezt lepecsételve az útlevélbe tűzik.

Japánba a repülőjegy kb. 150e Ft-tól indul.

Tokio nagyon drága hely, bár vannak nagyon jó lehetőségek, olcsó szállások is (és nem feltétlen az össznépiekre gondolok :)

2010. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már Japánban, bár én északon és elég régen, Tokióban csak pár napot. Egész Japán drága hely, ezen belül nyilván a főváros még drágább.

Nem vagyok se anime, se manga fan, japán származású vagyok.


Mit szeretnél kint csinálni? Csak turistáskodni, vagy van valami terv? Van ismerősöd? Úgy könnyebb lenne.

2010. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de jó neked utolsó

irigyellek

mész még valamikor?

2010. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most végeztem egyetemen, ha pár éven belül nem lesz normális állásom, akkor valószínűleg elmegyek.
2010. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90 napig NEM kell vizum (ha magyar állapolgár vagy).
2010. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor hozol nekem ajándékot? xD
2010. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat amúgy nem szeretem a mangákat, az animéket sem, egész egyszerűen érdekel Japán.

Na meg a Japán kocsik. Tessék megkövezni, de nekem a BMW Mercedes AUDI az szép is jó is, de inkább egy Lancer EVO :D

2010. dec. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!