Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A turistáknak mi a véleménye...

A turistáknak mi a véleménye Magyarországról?

Figyelt kérdés

Milyen turisták jönnek leggyakrabban hazánkba nyaralni?

(szerbek,németek..?)


2010. febr. 24. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tőlünk északabbra levő országokból jönnek, célpont a balaton.. közelebb van mint az adriára lemenni. másik fő cél Budapest. persze minden felé megfordulnak nyáron külfüldiek, de a fő célpontok ahova emnnek ez a két hely. Jönnek még szép számmal a gyógyfürdőinkbe- Hazrkány, Zalakaros, Hévíz. Most sokat várnak hogy Pécs lett idén Európa kulturális fővárosa, majd meglátjuk.

A hegységeinket nemigen látogatják, sajnos mi magyarok is inkább külföldre megyünk mint mondjuk a Mátrába vagy a Bükkbe, pedig nagyon szép helyek vannak ott is :)

2010. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az olaszok szeretik a magyar népet, és Erdélyben szintén ezt tapasztaltam.A Lengyelek is kedvelnek minket.
2010. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egri vagyok:itt sok a lengyel, az orosz, egy egy nyugatról jött turista is megnézi a várost.

Pestre mindenhonnan jönnek :japánok, kínaiak, amerikaiak, franciák, angolok, stb. A Szigeten több a külföldi mint a magyar

2010. febr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én délebben lakom, itt a horvát a szerb a nagyon sok, de németek is rengetegen jönnek, a kemping minden nyáron tele van külföldiekkel, pedig egy kis városban lakom. AMúgy akárhányszor voltunk bármerre sátorozni, mindig szép számmal voltak külföldiek. Szerintem változó hogy mit gondolnak a magyarokról. Van olyan ismerősöm (német), aki imádta a magyar veirtust, azt mondta sokkal lazábban lehet beszélgetni mindenről, bulizni a magyarokkal mint otthon. Valaki megállapította, hogy jó-jó, de azért nem jönne sűrűn ha nem muszáj, de azért általánosságban jól érzik magukat itt úgy vettem észre :)
2010. febr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én tavaly voltam Balaton Soundon, beszéltem csehekkel,szlovénokkal. Vagyis próbáltam beszélni, de az angol sajnos nagyon nem megy. Én szeretek Magyarországon élni és nyaralni! A Balaton mindig célpont, csak vontattal az út kb8 óra, kocsival vagy 4-5.
2010. febr. 25. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

En a Youtube-on olvastam videok alatt kommenteket, sajnos eleg egybe hangzoan az a valasz, hogy az orszag csodas, de a magyarok nem kedvesek, nem mosolyognak nem kozvetlenek.

Hat ez Budapesten sajnos 100%-ig igy van, keves a kozvetlen segitokesz ember.

A masik nagy hatuluto, hogy a magyar nep meg mindig lusta megtanulni angolul!

Az emberek honfitarsaikra nem figyelnek es arogansak, nemhogy egy kulfoldivel.

Szerencsere azert ez fovaroson kivul van maskepp is!

2010. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapesten nem tudom, hogy mi van, de a Balatonnál,vagy más helyeken (pl: Visegrád) szerintem más a helyzet. (pozitív értelemben)
2010. febr. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!