Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Visa Electron nem dombor...

Visa Electron nem dombor nyomatos bankkártyát lehet Indiában is használni? Vagyis olyan kártyáról tudok ott is pénzt felvenni, vagy éppen azzal fizetni?

Figyelt kérdés
Szombaton indulok Indiába, de csak nem dombor nyomatos bankkártyám (Visa Electron) van.
2011. jan. 18. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de külföldre érdemesebb dombornyomottat vinni.
2011. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én az elektron kártyált összvissz 1x tudtam németországban használni egy szállodában, pedig sokat kisérleteztem vele. Vsz. nem mész vele sokra.
2011. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Faxmalac válasza:
Visa Electronom van és még mágneskártyaként is kitűnően működik, simán nyitja a szállodai szobaajtókat.
2011. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak dombornyomott bankkártyát lehet Indiában használni. Ha ott fogsz élni, akkor érdemes csináltatni a HSBC, vagy ICICI banknál egy kártyát.
2011. febr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!