Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen nyelvet tanuljak, ha...

Milyen nyelvet tanuljak, ha Ázsiába akarok élni, de nem tudom hogy hova kapok állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Elsősorban Japánba szeretnék menni, és ott megkapni az állampolgárságot. Ha ott nem lehetséges valamilyen oknál fogva, akkor Dél-Korea, és így tovább. A nagy gondom meg az, hogy milyen nyelvet tanuljak meg, mert ha pl. japánul megtanulok, de nem kapok állampolgárságot, akkor feleslegesen tanultam meg. És ugyan ez igaz Dél-Koreára is. Angolt meg nem szeretik az Ázsiai országokban. Ha angolal mennék ki akkor meg munkát sem kapnék, az adott ország nyelv ismerete hiányában szerintem, vagy legalábbis nagyon nehezen. Nem tudom mit tegyek, mit tanuljak meg. Légyszi adjatok tanácsot, mi lenne a legjobb döntés, vagy hogyan deríthetném ki, hogy megkapnám-e pl. japánba az állampolgárságot, mert akkor már egyértelmű lenne a döntés. Köszönöm.
2011. febr. 27. 21:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek a válaszát!
2011. márc. 2. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!