Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Balira utazok a 2eves fiammal,...

Balira utazok a 2eves fiammal, van 1-2kerdesem, segitenetek?

Figyelt kérdés
Jappanban elek,haza sokszro utaztam a fiammal,de most egy igazi utazast kepzeltem el magunknak,bali mar reg az almom.es fiam aki imadja az allatokat es a termeszetet,vizet,gondoltam elmegyunk egy 5napra.(tobbre nem tudunk.Hotelt a sziget kozepen keretsem,hogy minden ugyahogy kozel legyen.Az Ubud varosra es a Sanur varosra gondolta.Elso kerdesem Ubud es Sanus varos mennyi orara vagy percre van egymsatol?Kis gyerekkel mellik varost ajanlanatok?A elephant safariban 2es fel eves gyerek is raulhet az anyukaval?es mit ajanlanatok ,hogy megnezzek,mivelhogy csak 4napot fogok tudni jarkalni.koszonom mindenkinek.
2011. márc. 4. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Bár tudnák neked válaszolni, de sajna csóró Magyarként csak a Balatonig jutottunk.
2011. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nem ertem miert irsz ide,nem azt kerdeztem kinek van balira vagy kinek nincs.amugy en sem vagyok gazdag,de megsporoltam balira.De ha csak ki akartad magad ugymond beszelni,akkor remelem jol esett.
2011. márc. 4. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Jól vazeg, jól esett!!
2011. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ubud és Sanur eléggé kicsike város inkább falunak mondanám, de a környezetében nagyon szép hotelek vannak az erdoben. Pihenteto lehet, de ha ki akartok mozdulni a hotelbol akkor inkabb Kutát vagy Denpasarhoz közeli telepuléseket javasolnám neked. Elmehettek a vulkánokhoz, vagy templomokhoz, illetve a kisgyerekek szerintem a vizet élvezik ilyenkor a legjobban!! :-)

Jó nyaralást nektek!!!

2011. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vegre valaki normalissan is tud valaszt adni a kerdesemre.nagyon koszonom.Azt hallottam,hogy Kuta varosaban elegge kellemetlenek a soforok meg az uzletesek.ezert nem akartam nagyon oda menni,de viszont mas szempontbol mint amit irtal is erdekesnek talalom.megegyszer koszonom szepen
2011. márc. 10. 06:23
 6/9 anonim válasza:

Ubud gyönyörű szép varázslatos hely. Kuta inkább buliváros, vagy bulikisváros. Közlekedni turistaként gyerekkel taxizni tudsz, vagy bérelsz egy robogót arra az öt napra. A safari biztos tetszeni fog nektek, szerintem az elefántra is felülhettek.

Balin van minden ami szem-szájnak ingere, de hozz magaddal egy nagy zsák türelmet, mert az indonézek lassabb tempóban élnek.

2011. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A csóró magyarnak üzenem, hogy ne sajnálja olyan emberektől a nyaralást, akik ezért túlóráznak, vagyis megdolgoznak.


Egyébként mi is Balira készülünk, és mi az északi részt választottuk. Jó nyaralást!

2011. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke ***** válasza:
Japán 1 p, Nippon 2. A csórók meg biztos ugyanúgy, vagy kétszer úgy gályáztak, csak épp mások vették fel a lóvét. De őket nem viszik el Balira, csak a gyerekeket, akiknek fingjuk sincs arról, hol vannak és nem is lesz egy perc emlékük se. Inkább maradunk a juhaimmal és a tyúkokkal itthon, a gyereknek a kertben a helye.
2011. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A japant elirtam,de azert kosz.amugy meg nem a kerdesemre valaszoltal,legyszi neirogass akkor.koszi
2011. ápr. 2. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!