Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Voltatok már Egyiptomban?...

Voltatok már Egyiptomban? Hogy tetszett, milyen volt? Drága? És valaki netan Marsa Alam-ban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj,rossz kategóriába irtam.. Tudom nem ázsiaban van,hanem afrikaa
2011. jún. 6. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sok helyen voltam már Egyiptomban. Nekem legjobban Sharm El Sheik jött be. Szeretek búvárkodni és bulizni :)

Ha Hurghadára mész, akkor ott homokos tengerpart vár. :)

Kairó-t imádtam, de csak profi idegenvezetéssel ajánlom. Én így nagyon élveztem. :)

Karnagi templom fenomális volt! :)

Dahab... nekem 2 nap elég volt belőle.

Nílusi hajóút az meg attól függ, hogy kivel mész... tengeribeteg vagy e...

Marsa Alam-ról meséltek mér a barátok, de valahogy nem vonz. Nincs semmi különös ott (de pont ezért ha csöndre és nyugalomra vágy hajrá!!!).

Jó utat!

2011. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Sharm El Sheik-ben voltam 2-szer is, először a grand azúrban, majd a radisson-ban.

Nagyon jó hely, de arra figyelj, hogyha egy kirakodóvásáron vagy és megkérdezik tőled, hogy megveszed-e ezt ennyiért, ne válaszolj, mert akkor úgy veszi, hogy alkudni akarsz és nem fog békénhagyni :D

2011. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem drága. Meg lehet oldani viszonylag olcsón is. A Vörös tenger élővilága az egyik legszebb a világon, sok más drágább hely nem ér fel vele. Tkp. a szegény ember déltengeri telelése, bár ebből a pénzből Thaiföldet is ki lehet hozni februárban, ha tudsz angolul.
2011. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Áh, teljesen esélytelen thaiföldet bármikor Egyiptom árból kihozni, egyszerűen azért, mert marha drága a repülőjegy...


De egyiptom nagyon jó hely és nagyon szép a tenger.

2011. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az INDEX fórumon a HURGHADA topikot! Ott M. A.-ról is kérdezhetsz, meg olvashatsz! Én is ott szoktam Egyiptomról beszélgetni!
2011. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem drága!

Nekem nagyon tetszett, egyik legkedvesebb külföldi nyaralásom a mai napig Egyiptom! (2005-ben voltam) Mi Hurghadán voltunk, a Vörös tenger partjainál. Meseszép. Amit én nagyon élveztem az a kellemesen meleg tengervíz, és a nagyon jó meleg,napsütés! Úgy lebarnultunk,hogy csak na!:) Mi annó a Hotel Pharaoh-ban voltunk, csak ajánlani tudom!

2012. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!