Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 15-16 éves gyerekekkel érdemes...

15-16 éves gyerekekkel érdemes Dino Club szállodába menni? Van ott a nagyobb tiniknek is program, vagy nézzünk inkább más típusú szállodát? Konkrétan Egyiptomban gondolkodunk. Sajna Törökország most túl drága)

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen programra gondolsz, de nagyjából minden szállodában ugyanazok a lehetőségek vannak.
2011. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyiptom nagyon jó, én már 3x is voltam. A Dino Club max 10-12 éves korig köti le a fiatalságot. Napközben arcfestés van, vízi és benti játékok főként angol nyelven, este pedig Mini disco, az esti műsor előtt.

Most már a legtöbb Dinos hotelban van magyar animáció is. Igazából az animátorok kortól függetlenül próbálnak mindenkit aktivizálni mindenféle parti játékkal pl darts röplabda, boccia, foci, vízi aerobik.


Egyiptom melyik részére akartok menni? Vannak fórumok pl indexen a Hurghada és a Sharm el Sheik fórum ahol foglalás előtt érdemes rákérdezni bizonyos szállodákra. Én olyat ajánlanék, ami kicsit bulizósabb, ahol egész nap szól a zene, kicsit nagyobb a nyüzsi, mert azt a tinik is jobban élvezik.

Makadi öblöt merem ajánlani, nagyon jó szállodák vannak, szépek a korallok a part közelében, szóval érdemes búvárszemüveggel és békatalppal felszerelkezni. Az öböl mentén végig hotelek vannak és egy sétányon végig lehet menni. Érdemes felkeresni.

2011. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Dino club kamaszoknak már nem nyújt szórakozást :=), a lényege, hogy a gyerekek felnőtt felügyelete mellett jól szórakozzanak (játszóház, játszótér, gyerekmedence, rajzolás/ragasztás, kutyafüle gyerekprogramok), amíg a szülők kicsit kettesben ki tudnak kapcsolódni. Azt hiszem, ekkora "gyerekeket" már nem is fogadnak.


15-16 éveseknek már sokkal érdekesebb, ha befizeted őket banánozásra, búvárkodásra, motorcsónakos ernyőssiklásra (fogalmam sincs, hogy mi a rendes neve), stb.

2011. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon sokat segítettetek! Megnéztem az index fórumot, szinte minden kérdésemre megkaptam a választ. Most már csak sikerül eldöntenünk...

:)

2011. júl. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!