Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek gáz lene?

Szerintetek gáz lene?

Figyelt kérdés

barátnőmmel a maldív szigetekre megyünk egy olyan apartmanba ami 800.000 forint/fő/éj mert simán megtehetjük mert a csajom nem dolgozik de a jóképűségemből eléldegélünk azért.a problémám két oldalú.nem akarok ott is a legjóképűbb lenni mert már unom h mindenhol az van h nézzétek h milyen jóképű meg h húú de szerencsés a csaj,pedig szimplán ezel bayraktar vagyok.

a másik problémám az lenne,hogy csak 500 eurósaim vannak mer kva gazdagok vagyunk.nem akarom az 500 eurósaimat pazarolni iylen kis csóró szigeteken.fel tudják ott váltani vagy inkább olyat béreljek ami monnyuk 5000 euró éjszakánként és akk 500-asokba oda tudom adni

jó lenne ha segítenétek mer a magángépem már indulásra kész fogy a drága kerozin(csak neketek drága)és nem akarom bekoszolni itt a gép előtt az armanit


2011. jún. 15. 21:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

csak a maldív szigetere tudtok kijutni, deszar...

én felmentem az űrbe kétszer!


Üdv, Charles Simonyi

2011. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
inkább menjél aludni fiam
2011. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Éééés belelógott a bilibe a kezed XD
2011. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap vettem egy időgépet. Mit kezdesz a béna Maldív-szigeteiddel? A valódi Jurassic part a menő koma. A haverokat a T-rex-ekről készült képpel lehet manapság már csak lenyűgözni. A maldív szigetek az már olyan szokványos, mintha kisétálnék a rózsadombi házam elé... Uncsi, na. Haladni kell a korral, és a legjobb visszafelé.


Bár az az igazság, hogy az elmúlt napban majd tizenöt évet utaztam össze-vissza, szóval ha gondolod, van kéz alatt jóáron egy időgépem. Nekem már nem köll. 15 év alatt rohadt unalmas lesz. Komolyan, már olyan megnézni egy vidám kis középkori karóbahúzást, mint kiállni a monaciói házam elé, és leköpni a vízpartra. Uncsi, na.

2011. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
utolsó emg tudlak érteni.ezér adtam el azt az időgépet mer én is igy éreztem már.azér csak a maldívra megyünk mer az az egy amit még nem vettünk meg.unalmas egy világ ez.
2011. jún. 16. 13:09
 16/21 anonim válasza:
100%
szívesen lennék a kérdező barátnője
2011. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
hogyne, első problémádra a válasz: beverek egyet azt nem lesz olyan szép többet a pofikád ;) második: inkább osztogasd szét a pénzikéd, és üljél le kavicsot eszegetni ha oly sok a szabadidőd :)
2011. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ez vmi vicc?küldj nekem is egy 500ast
2011. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyelvtan könyvet is vehetnél,nem ártana! ;)
2011. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
jót röhögtem... és gáz minden. rohadtgazdag... na jólvan... kitalált történet
2011. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!