Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kuala lumpur-ban mit érdemes...

Kuala lumpur-ban mit érdemes meg nézni?

Figyelt kérdés
hallottam hogy a petronas tornyokba lehet ingyen belépőket szerezni de nem tudom hogy?
2011. jún. 19. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A világ egyik legmagasabb épületét, a nevét nem tudom a felhőkarcolónak de 1 ideig a világ legmagasabb felhőkarcolója volt.
2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Petrona.
2011. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Petronas Tornyok (Petronas Towers). 8-kor kezdik az aznapi látogatásra szóló jegyek kiosztását, de legalább fél nylcra oda kell menni, ha be szeretnél jutni. Nem kell fizetni, negyed órát lehetsz fent a skybridge-en, elehet fotózkodni, körülnézni, szerintem negyed óra pont elég erre. Alatta hatalmas bev. központ van, ott is érdemes nézelődni és a mellette lévő hatalmas parkban.

2. Menara (tv torony), innen állítólag nagyon jó a kilátás, jobb, mint az első helyről

3. Merdeka tér

4. Sultan Abdul Samad Building

5. Lake Gardens: 92 hektáros park + madár park

6. Batu Caves (ha mér hozzászoktál a klímához, sok a lépcső, a tüdődet kiköpöd, de érdemes megnézni)

7. jalan petaling piac (JÓ minőségű hamis cuccok olcsón)

8. Bukit Bintang bevásárlónegyed este

Hú, KL nagyon jó hely, csak legyen elég idő mindenre...

2011. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz végre 1 hasznos válasz.
2011. júl. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!