Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban élő magyarok! Tapaszt...

Japánban élő magyarok! Tapasztalatok? Érdemes kimenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 17:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy vannak-e a fórumon Japánban élő magyarok de én többféle Japánba költöző külfölditől is azt hallottam, hogy a japánok eléggé "nácik" és nem szeretik a külföldieket, csak amíg gazdag túristaként náluk költik a pénzt. Addig kedvesek, de abban a pillanatban, hogy ott akarsz élni, mogorvák és kirekesztőek lesznek, ráadásul mindenki tudni fogja rólad, hogy nem vagy Japán, hiszen nem vagy vágottszemű.
2011. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van az előzőnek, nem szeretik a külföldieket.
2011. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Mi a bajod a nácikkal?Ez diszkrimináció.Szégyeld magad.
2011. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ minek. HA van egy(kettő,három) jó diplomád, beszélsz pár nyelvet,és van pár év gyakorlatod nagyobb cégnél akkor kimehetsz.

Ha képes vagy 30 négyzetméteren élni.

Hamindez nincs, akkor el se indulj

2011. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
elfogok indulni kifogok jutni:D ha elszakad a kezem is :D
2011. szept. 13. 18:20
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én is hasonlót kérdeztem.Nos ezt linkelték nekem.Érdemes megnézni.Egyébként ha nem is szeretik annyira a külföldieket kell nekik az idegen forgalom, a külföldi forgalom.Én is nagyon vágyom oda.A nő akivel az interjú megy egy egyetemen tanít és ugye még szép hogy magyar.

2011. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
78%
ez hülyeség, hogy a japánok nem szeretik a külföldieket, a magyarokat pl szeretik, ide is szoktak jönni, szeretik Magyarországot, és szeretnék ha mi is mennénk Japánba
2011. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor döntsük el,hogy ymiröl van szó.

Ha ki akarsz menni nyaralni, semmi gond, rakd össze a pénzt és menj. Szép kaland lesz.

Ha viszont élni mennél ki, akkor nagyon jónak kell lenned a területeden, mert különben semmi esélyed.

Persze nagyon szeretnék, ha odamennénk.Pénzt költeni. A munkát elvenni előlük, na azt már nem szeretnék.

2011. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

mondjuk szerintem is hülyeség. Van egy suli ahova évente egyszer elmennek a japán diákok látogatóban.

Úgyhogy nem tudom

2011. szept. 13. 18:46
 10/41 A kérdező kommentje:
köszi a videót:D
2011. szept. 13. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!