Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha én mondjuk ma szerettem...

Ha én mondjuk ma szerettem volna repülőjegyet venni, hogy este repülhessek ez lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Utazási irodában vásárlásra gondoltam.
2011. jún. 20. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
utazási irodákban nem hiszem, hogy intéznek neked jegyet pár órával korábban, bár ha szerencséd van. Inkább a légitársaságot kell hívni, viszont számíts rá, hogy sok esetben lehetetlen, akkor lesz jegyed 1-2 óra alatt indulás előtt, ha valaki lemondja, viszont ezek a jegyek iszonyú drágák.
2011. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont fordítva van. Ami igaz volt az előző válaszból, az az, hogy szerencse kell hozzá, hogy legyen visszamondott hely. Viszont ha van, akkor fillérekért, sokszor csak az illeték áráért utánad dobják. Sokan csinálják, hogy kimennek a Ferihegyre, kérdezősködnek, és arra, ahol van szabad, visszamondott hely, "aprópénzért" lecsapnak.

Első, gondold át még egyszer - az ember általában nem 2 órával a repülő indulása előtt dönt róla, hogy utazni akar, az adott légitársaság örül, hogy olcsón elpasszolja ezeket a helyjegyeket (már ha el tudja, mert mint írtam, a többség nem így utazik..), és nem marad annyi üres hely a gépen. Nemhogy még drágán adja..

2011. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem 2 órával előtte gondoltam hanem mondjuk reggel megveszem,hogy éjjel utazhassak.

2011. jún. 21. 06:16
 4/5 anonim ***** válasza:
van ilyen lehetőség, de miért irodával akarod megvenni? neten egyszerűbb sokkal
2011. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felhívod a légitársaságot vagy a neten rendeled meg, de nem lesz olcsó. A repülő indulása előtt 2 órával már a reptéren kell lenned, hogy átvedd a jegyedet.
2011. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!