Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha egy utazási irodában...

Ha egy utazási irodában foglalok repülőjegyet, akkor?

Figyelt kérdés

mondjuk foglalok egy jegyet , kifizetem , akkor megkapom a repülőjegyet itt helyben? vagy csak valami papírt , aztán azt megmutatom Ferihegyen és akkor ott adják oda?


valamint az is érdekelne, hogy ha kifizetem itt a dolgokat akkor még ott Ferihegyen is kell fizetnem valamit? Ilyen poggyász díj vagy mit is ? vagy az már benne lesz az árban itt és nem kell?


2011. okt. 1. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. repülőjegy már nincs, csak foglalási szám.Ittetve ha a check-int is online csinálod meg, akkor a QR kód

2. meg van adva,hogy a jegy mennyi poggyász szállítását tartalmazza, ha többet vinnél akkor érdemes előre pluszt pogyászjegyet is venni. Ha a reptéren fizeted, az sokkal drágább.

2011. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem , köszi
2011. okt. 1. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De attól függetlenül az utazási irodában fogsz egy papírt kapnod amin ez a szám rajta van. Vagy egy vouchert.

reptéren érhet meglepetés ha fapadossal mész mert ott sokszor nincs benne a poggyászdíj és ha van feladandód ott kell kifizetni, így érdmesebb rákérdezni az irodánál hogy mit tartalmaz a jegy.


nem fapadosoknál rajta lesz a foglalásodon is, hogy mennyi poggyázst adhastzs fel.


reptéren amúgy mást nem kell fizetned már.

2011. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!