Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek egy fiatal férfi/s...

Szerintetek egy fiatal férfi/srác, milyen irányba tud elindulni hogy Dél-Koreában eltudjon helyezkedni, és élni ott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:22
 1/9 tetro ***** válasza:
93%
szerintem Kelet felé
2011. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendkívül humoros
2011. júl. 4. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szorgalommal bármilyenbe, csak tanulj angolt, kóreait. Nézegess ösztöndíjakat is!
2011. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90 napig vízummentesen magyaroknak lehet kint tartózkodni. Tanuld az angol, de az lenne a legjobb, ha koreait tanulod, mert azt hallottam, nem nagyon beszélnek angolul. Van pár fórumoldal, ahol a kint élő magyarok sok tanácsot adnak. Pl. utazas.com
2011. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Jaj hát áldd a szerencsédet hogy van lehetőséged Dél-Koreában élni. *-*


/egy koreamániás lány xD/♥

2011. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Dél-kelet felé..:)
2011. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Hát először is mien hosszú utat tervezel oda azt olvastam valahol biciklivel elég hosszú így nem ajánlatos

Kompal,hajóval menni igen nehéz.....

A repülő eltévesztheti az irányt.... azzal sem érdemes

az autót meg tankolni kell..... nem érdemes azzal se menni a

Meny lábbal .....

görögországig legyalogolsz ott átmész törökbe majd végiggyalogolsz egész ázsián és majd egy picit észak felé kell tartanod és megérkeztél

2011. júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
korea, mármint a déli fele eléggé másolja a japán technológiát és mostanra már be is hozta pár területen. ebből kiindulva rendkívül jó lehetőségeid lehetnek, ha van mérnöki vagy természettudományi végzettséged. természetesen ajánlott tudnod koreaiul, sőt ha nagyon jó az angolod és mellette még japánul, kínaiul vagy oroszul is tudsz, azzal már lepipálhatod a helyi jelentkezőket.
2011. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal magyar férfit tíz év alatt három munkakörben láttam Koreában: követségi dolgozó (értelemszerűen kilőve), egyetemi, PhD vagy posztdoktori ösztöndíjas (ez szóbajöhet), táncos/akrobata/szórakoztató statiszta a Lotte Worldben (ide már viszont a sokkal olcsóbb oroszokat veszik fel hosszú évek óta).


Ha tudsz szerezni egy F2 vízumot, van némi esély. Beszélsz legalább koreaiul és angolul? És éltél már Koreában?

2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!