Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Külföldről lehetséges hogy...

Külföldről lehetséges hogy valaki jegyet vegyen nekem oda?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy ostoba kérdés de azt meg lehet oldani hogy egy külföldön tartózkodó ismerős ottani légitársaságtól vesz nekem jegyet oda- vissza? Azért érdekelne mert onnan Magyarországra az oda-vissza jegy nagyságrendekkel olcsóbb és érdekelne, megoldható-e arról az oldalról megvenni.
2011. júl. 7. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen Lufthansa-val netröl,Pest-München.
2011. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megvenni meg tudja, de sajnos az innen oda jegy ott is annyiba kerül, mint itt. Sajnos nem ugyanannyi egy A-B-A jegy, mint egy B-A-B.


Én azt szoktam csinálni, hogy egy éves jegyet veszek, és a közbeeső időszakra pedig kint veszek oda-vissza jegyeket, azzal repülök.

2011. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,megoldható.Én Angliában élek,és rendszeresen én veszek jegyet a tesóimnak amikor ki akarnak jönni.Csak az ő adatait kell megadnom..ennyi.
2011. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen!

En usabol szoktam szuleimnek jegyet venni, emailben elkuldom a kodot es azzal utaznak. Kb. 2-300 dollarral olcsobb ha en veszem meg itt, mint ok otthon egy irodaban vagy a repteren.


De olyan is volt, h a Franciao-ban levo rokonomnak vettem innen jegyet (Franciao-Mo jegyet) o meg kesobb otthon odaadta a zsozsot. Olcsobb volt igy, mint neki Franciaban megvenni irodabol (nem volt kartyaja igy nem tudott online vasarolni).

2011. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 8. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!