Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Él (t) valaki Oroszországban?

Vachement_con kérdése:

Él (t) valaki Oroszországban?

Figyelt kérdés

Milyen az élet?

Meg lehet élni a fizetésből?

Mennyi a keresetük?

Vásárolhatok ott ingatlant?


2011. júl. 10. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
2001 es adat szerint 56 995 744 fő élt, tehát a válasz a kérdésre: IGEN
2011. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Milyen az élet? - Szar


Meg lehet élni a fizetésből? - Nem!


Mennyi a keresetük? - Minimálbér cca.100 €


Vásárolhatok ott ingatlant? - Igen

2011. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ melyik részén. Vidéken nagyon nehéz a megélhetés, Moszkva jóval drágább mint Mo. Attól függ milyen munkát vállalsz és hol. Persze vehetsz ingatlant
2011. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy tudom oroszországban sokan oroszul beszélnek .....


MENY KI ÉS MEGTUDOD VAGY SZERENCSÉVEL JÁRSZ VAGY NEM ...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

2011. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
szegeny buta ember, mily tajekozatlan....az elet europai szintu a minimal fizetes a mc donaldsban 900 dollar,=180000ft, videken kicsit kevedebb ott600 dollar, en moskvaban laktam es minket europaiakat tisztelnek, ha egyedul dolgozol nem jossz ki a havi fizubol mert moskvaban 500 dollartol indul egy szoba havonta , kell az orosz tudas utana minden konnyu! ingatlant kulfoldi nem vehet!!! en kint elek 3 eve ha kerdesed van irj!!!
2011. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
... a butat az elozo valaszadora ertettem!!!
2011. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!