Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mit érdemes megnézni Oroszorsz...

Mit érdemes megnézni Oroszországban?

Figyelt kérdés
Moszkvában leszünk 3 napot, utána a moszkva melletti torendszerekhez megyünk. Ott 8napot töltünk. Mik azok amiket mindenképp érdemes megnézni?
2009. okt. 31. 13:13
 1/5 anonim válasza:
100%

Vaszilij Blazsennij- székesegyház, Kreml

többet nem tudok...sajnos, de szerintem ha beírod google-ba akkor sztem ad ki....

nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de este elmehette a moszkvai éjszakába..bulizni stb.

2009. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Moszkvában nézzetek meg több belvárosi metróállomást, mert azok már önmagukban is élményt jelentenek. Kreml és Vörös tér önmagában egy nap. A Vaszilij Blazsennij belülről is különleges. A Kremlen belül a Fegyvertár (Oruzsejnaja palata)(ez nem fegyvertár, hanem cári kincstár) is érdekes. Osztankinoi tévétorony. Séta az Új Arbaton, modern világváros. Ha érdekel a képzőművészet, Puskin Múzeum (külföldi) és Tretyakov képtár (orosz). A falu egész más, biztos szép, faházakkal, de szegény.
2009. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 1. 08:29
 4/5 anonim válasza:
25%
Először meg kell csinálni a Naidát (nagyját), utána meg az Olgát! ;)
2009. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
59%
nézzétek meg Vaszilij Zajcev fegyverét :D
2009. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!