Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Megéri a Fülöp-szigetekre...

Megéri a Fülöp-szigetekre menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Ha voltál már ott légyszi mondd el a tapasztalaidat :)
2011. júl. 23. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Megéri! Jók a csajok. Amúgy látványosságokról nem tudok véleményt mondani, mert én csak a szexért mentem.
2011. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ovszsert hasznalj, mert sok mindent osszeszedhetsz.
2011. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
okok xdd de én lány vagyok xd ugyhogy kicsit más válaszokra számítok :D de azért köszönöm :)
2011. júl. 23. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor vigyazz, mert a palik rad kapaszkodnak, "nosulni" akarnak, akarmit, csak kimehessenek az orszagbol.
2011. júl. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig belőlük nm nézném ki h ilyenek :O azt már megszoktam h Törökországban megakartak venni egy tevéért ja meg egyszer feleségül is akartak venni de h a Fülöp-szigeteken meg ez van ...
2011. júl. 24. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
:)) törökországban engem is feleségül akartak venni :D
2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát hogyne érné már meg! Menj csak és érezd jól magad! :)

Tapasztalatom, az sajnos még nincs, de számomra nem lenne kérdés hogy menjek vagy sem!

2011. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is tervben van egy fülöp-szigeteki nyaralás :) novemberben szeretnék menni, kb 3-4 hétre. sajnos a barátnőim meggondolták magukat, de én nem szeretném kihagyni az utat.. pontosabban hová mennél?
2011. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
pontosan még nem tudom... szóval ha valaki tudja h melyik a leszebb hely ott akkor írjon :)))
2011. júl. 31. 16:20
 10/10 anonim válasza:

Cebura sokan mennek de szerintem Boracay sokkal szebb és jobbak a lehetőségek... Bohol is jó hely, Manila, persze, Mindanao annyir nem...


böngéssz az itteni kérdések között

2012. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!