Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Kajmán szigetekre vagy a...

A Kajmán szigetekre vagy a Brit-Virgin szigetekre hogyan lehet letelepedési, munkavállalási vízumhoz jutni? (azt láttam, hogy be kell fektetni a Kajmánra iszonyat összegeket, de csak van más módja is. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kajmán szigeteken még nem voltam,de Brit-Virgin szigeten egyikén igen.Az igazság az,hogy a Brit-Virgin szigetek egy több kis szigetcsoportból áll (több mint 50 sziget alkotja) Vannak szigetek ahol csak feketék élnek,fehér ember nagyon nem is jár oda.

Én Tortola szigetén voltam egy ideig.Ez is a Brit-Virgin szigetekhez tartozik.Kicsi sziget,még a 10 ezres létszámot sem éri el.Mivel nem olyan nagy vigyáznak a természetre.Kocsi alig van,jobban mondva csak azoknak akiknek muszáj hogy legyen(orvos,mentő,tűzoltó stb) Szinte mindenki gyalog,vagy biciklivel jár.Turizmusból él leginkább,de akadnak más melók is.Az első hónapban varázslatos helynek tűnik,de utána a világ legunalmasabb része.Ha azt mondom,hogy itt nincs semmi akkor az úgyis van.Általában gazdag idős házaspárok,nénikék,bácsikák jönnek el,és pihengetnek..A fiatalok ha tehetik gyorsan lelépnek..Dolgozni a Brit-Virgin szigetek egyikére csak úgy tudsz menni ha megpályázol egy állást.vagy van ismerősöd.Én megpályáztam egy állást,így sikerült 6 hónapot ott élnem..Végül inkább eljöttem,mert nekem nagyon unalmasnak tűnt.(főleg amikor vihar volt,és elment az áram,se tévé,se internet..)Néha visszamegyek mert a barátok megmaradtak..

Szóval kedves kérdező.Brit-Virgin szigetek közül mégis hova mennél???

2011. szept. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapsz engedélyt, ha veszel egy ingatlant.Ez általában a világon mindenhol működik.
2011. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát kevés pénzzel sehogy, csakis sok 10 millióval.. :(
2011. szept. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!