Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Maldív-szigeteken nincs térerő?

Maldív-szigeteken nincs térerő?

Figyelt kérdés

Hétfőn utazunk és azt hallottam hogy nincs se térerő se internet. Mi Biyadhoo-ba a

Biyadhoo Island Resort

hotelbe megyünk.


2011. dec. 5. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én raktam ki ezt is, de fogalmam sincs 12 évesen nem vagyok profi angolos hogy az ottani fórumokat tudjam értelmezni... Ezen rágom magam hogy hogyan küldjek anyának életjelzést hogy megérkeztünk... de nem tudok semmit... :(
2011. dec. 5. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A hotelben kell lennie valamilyen telekommunikációs eszköznek. Szálloda internet és telefon nélkül elég furcsa lenne. Az más kérdés, hogy mobiltelefon hálózat nincs kiépítve. De attól még tudsz üzenni a családnak. Kivéve, ha ez valami túlélős kalandtúra hotel, ahol áram sincs.
2011. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondolom az eszedbe sem jutott hogy a hotelbeahova mentek van esetleg vezetekes telefon.....
2011. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!