Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen az idő a Maldív-szigete...

Milyen az idő a Maldív-szigeteken novemberben, illetve december elején? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ekkorra terveznénk az utazást, de megoszlanak a vélemények az időjárást illetően:-( Tudom, hogy inkább a január-március közötti időszak az optimális, de nyomós érvünk van a fenti időszakra. Köszi, előre is!
2011. márc. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi pár éve november elején voltunk és jó idő volt.
2011. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, a Maldív-szigeteken tudtommal egyenlítői éghajlat van, ami azt jelenti, hogy tökmindegy mikor mész, konstans 30 fok lesz. :) Ami jelentős, az az eső mennyisége, ami 2000 mm körül mozog... tehát lehet valamiféle monszun is. Ennek nézz utána, de jó időben nem lesz hiány :)
2011. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mi januárban voltunk (ami nincs olyan messze a decembertől) :D és olyan meleg volt hogy árnyékot kerestünk mindenhol:) Úgyhogy szerintem nyugodtan mehettek decemberben is;) egyébként nagyon szép hely, egy örök életre maradandó élmény:))
2011. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt voltam, nagyon szép idő volt végig, de előtte egy hétig folyamatosan esett, szóval mázlim volt.
2011. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!