Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hol lehet leggyorsabban, de...

Hol lehet leggyorsabban, de azért nem horribilis összegért Orosz vízumot igényelni? 1 hét múlva mennék.

Figyelt kérdés
Egy céget felkerestem, ahol 1 napos határidővel is vállalnak, de 40ezer forintba kerül. Ez szerintem nagyon drága. Nincs valahol mondjuk 3 nap alatt max 20 ezerért?
2011. dec. 8. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk megbízhatóbb és olcsóbb nincsen.

2011. dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, 40 ezer forint szintúgy 4 nap alatt. :/ Az előbb hívtam a konzulátust, ahol egy - segítőkésznek a legkevésbé sem mondható - hölgy azt állította, hogy ha 3 napos határidővel szeretnék vízumot, akkor az 22 ezer forint egyébként 4-10 nap alatt 14 ezer. És hétfőn szerdán pénteken nyitva vannak.
2011. dec. 8. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
hát neked legalább értékelhető választ adtak. Nem szokásuk. :-)
2011. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az a csoda, hogy tényleg ennyire elárultak neked mindent ilyen érthetően


igen, meg kell fizetned, ha gyorsan akarsz orosz vízumot..sajnos

amikor én intéztem 10 nappal előtte kezdtem orosz vízum, biztosítás stb ügyet intézni és már arra is húzták a szájukat

2011. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!