Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japan McDonald's -ban beszelne...

Japan McDonald's -ban beszelnek angolul az eladok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 00:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
Londonban vagyok, es ugy kertem a csibeburgert, h chicken burger, es mikor odahozott a kislyany egy oda nem illöt, akkor derült ki, h az pl. Mayo burger.
2012. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy érdemes lenne megtanulni vagy csak kiírni papírra egy pár japán szót: csirke, marha, sertés, hasábburgonya, saláta. :)
2012. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
28%
Én még sosem jártam Japánban, így nem tudom. Gondolom igen! Japánban az emberek nagy része jóval iskolázottabb mint itt Európában, gondolom az angol nyelvismeret alapvető.
2012. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az tény, hogy japánban kiemelkedően magas az iskolázottság aránya - de én éltem ott, úgy mondom, hogy nem, baromira nem tudnak angolul! Mindenki tanul a suliban angolul, de mivel szinte alig él ott bármilyen bevándorló "fehérember", nem tudják gyakorolni. Olyan helyes sem beszéltek sokan, ahol pedig kellett volna, pl. a külföldi cserediákok számára fenntartott info-irodában...
2012. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az en baratom japan es tenyleg azt mondja mcdonalds helyett h mcdonaldo :D
2012. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!