Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Vannak itt olyan nok akik...

Vannak itt olyan nok akik valamelyik arab orszagban elnek?

Figyelt kérdés
A ferj honnan szarmazik? Mennyire elfogadhato az ottani elet egy europai nonek? Melyik orszag? Ilyesmikre lennek kivancsi olyanoktol akik ott elnek.

2012. márc. 29. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez erdekelt, de koszi.
2012. márc. 30. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
De itt volt egy nő aki Egyiptomban él keresd Őt!
2012. márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezed? Arab országban akarsz élni?

Ha igen, akkor nagyon alkalmazkodónak kell lenned, mert minden más, még a wc is.

De minden attól függ, h milyen célból akarsz ott élni. Mert attól függ, mennyire kell alkalmazkodnod.

Egy európai nő is tud arab országban élni, feltéve ha nem egy plázacica. Mert azok biztosan nem.

Nagyon sok mindentől függ, h egy európai nőnek élhető e az arab világ.

Pl. Algériában a fővárosban európaiként is élhetsz. De a kisebb falvakban, nem tanácsos pl európai ruhában kimenni az utcára.

Szóval attól is függ, h az ország mely területéről van szó.

2012. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi az erdeklodest, de a kerdes nem ez volt. Tapsztalatokat akartam hallani, es nem pedig elmeselni, hogy miert erdekel! Ennek is nyilvan ezer ok van.
2012. ápr. 1. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:

én vagyok a tegnapi 19:42

Én tapasztalatból mondtam. Én algériában élek.

De nem értettem mire lennél igazán kíváncsi.

Mert arra válaszoltam, hogy szerintem mitől függ, h ki tud ott élni és ki nem.

Na mindegy.

2012. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja ok bocsi, csak tudom ha ez a tema feljon mar mindeki itelkezik, azert nem is merek errol nagyon irni. Szerintem te tudod mirol beszelek.. nehari:-)
2012. ápr. 1. 19:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Tehat az erdekelne, hogy orulsz e hogy ott elsz, es akkor gondolom nem bantad meg? Regota elsz ott?
2012. ápr. 1. 21:06
 9/9 anonim válasza:

Szia. En Dubai-ban elek (Egyesult Arab Emiratusok) es Abu Dhabi-ban dolgozom.

Es eppen azon igyekszem hogy valahogy visszateleportaljam magam Europaba.

Januarban koltoztem ki, a parom kapott itt allast.

Nekem egy nagy multinal sikerult elhelyezkednem, az utepitestol kezdve a butorkeszitesen at a maganrepulogepekig nagyon sok mindennel foglalkozik a cegem.

Sajnos a dolgok ugy alakultak hogy nem jon be a hely es a fizetes teren is csak a felet kapom annak amit akkor kapnek ha lenne tobb szakmai gyakorlatom. A korulmenyekkel is nagyon sok problemank van.

Ha erdekel valami konkretabban, irjj.

V

2012. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!