Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jártatok már Japánban? Milyen...

Jártatok már Japánban? Milyen pozitív és negatív élményekben volt részetek?

Figyelt kérdés
Néhány barátommal készülök kiutazni pár hétre, de gondoltam előtte még kérek tanácsot, hogy kb. mire érdemes figyelni :D
2009. jún. 19. 14:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nem jártam, de szeretnék...
2009. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Gondolom Tokyo a célpont :)

Minden szuper, főleg ha társasággal mész. Az angollal simán elkommunikálsz. Szórakozó negyed : Roppongi, discok,nightclubok(itt van egy kilátó is hasonló az Eiffelhez) , Shibuya, divatnegyed , Tokyo, belváros. A repülőn már tájékozódni fogsz a lehetőségekről, nagyon sok a kirándulóprogram busszal : pl.Fuji mountain.

Ha érdekel szívesen küldök privátba infókat.

2010. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok hasznos választ :). Igen Tokyo és környéke érdekel elsősorban, de természetesen más településekről is szívesen olvasok infokat :D.

Utolsó: Nagyon hálás lennék érte :), és kérlek írj privátot, mert sehol sem találom, hogy én hol tudnék xD, új vagyok még itt ^^

2010. jan. 31. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!