Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogy juthatok el a legkönnyebb...

Hogy juthatok el a legkönnyebben Magyarországról Nepálba?

Figyelt kérdés
Egész pontosan a Kopan Kolostorba szeretnék eljutni, de fogalmam sincs, hogy hogyan. :(

2012. máj. 24. 13:03
 1/6 anonim válasza:
40%
Hát, szerintem Magyarországról nem nagyon, inkább Németországból, vagy Angliából, szerintem Angliából biztosan indítanak Nepálba közvetlen járatokat. A kolostor gondolom a Himalájában van, legalábbis, ha buddhista kolostor, ilyen helyekre általában szoktak szerveződni kisebb túrák, amik felvisznek a kolostorokhoz, de ehhez külön engedélyek kellenek, meg elég sok pénz.
2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátomék pont nemrég jöttek haza egy India-Nepál útról, bár mi Londonban élünk, és ők is innen utaztak. London-Abu Dhabi- Bombay volt a legolcsóbb repjegy.
2012. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a korrekt válaszokat! :)

Utánanéztem a repjegy.hu-n hogyan juthatok el Kathmandu-ba (itt van maga a kolostor is) és egy Budapest-Doha Doha-Kathmandu-val megoldható a történet, és az oda-vissza út nagyságrendileg 300.000 Ft. :)

2012. máj. 24. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem Abu Dhabiba szálltak át, hanem Dohában ők is!
2012. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Végül eljutottál?
2016. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Repülővel, lányom
2021. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!