Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Magyarországról ki lehet...

Magyarországról ki lehet jutni Japánba vonattal?

Figyelt kérdés
Ha elvégeztem a főiskolát/egyetemet, akkor szeretnék kimenni Japánba, megnézni az ottani életet. Repülőre nem merek ülni, ezért lennék kíváncsi, hogy vonattal ki lehet-e jutni. Előre is köszi a válaszokat.
2010. júl. 3. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Persze, a vonat majd siklani fog a hullámzó víz felszínén és partraszáll Japán nyugati részén.
2010. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Moszkvaig sztem el tudsz jutni vonattal, onnan meg ugye ott a Transsziberiai vasut Vladivosztokig, s onnan esetleg hajoval at Japanba. Amugy zarojelben mig repcsivel orak kerdese a dolog vonat s hajoval tobb nap.
2010. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Na igen, a transzszibériai! asszem az alapból két hét! Viszont lehet, hogy érdekesebb mint japán :)
2010. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hat igen, masodiknak igaza van, utvonalban is, meg, hogy mennyi idobe telik az ut, nem napokba, de hetekbe. Szerintem inkabb szand ra magad a repulesre, ha nincsen sok idod. Olcsobban is jonne ki tuti az egy repjegy, mint a sok vonatozas, vizum oroszo-ba, hajojegy...Jo utat!:-)
2010. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. [:

Igazából még van pár évem, addig lehet, hogy sikerülne rászánnom magam, de én nagyon tartok a repülőtől..

Egyrészt azért, mert tériszonyom van, másrészt meg azért, hogy lezuhanhat. o_O

2010. júl. 3. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:

En is felek, hogy lezuhan, megis repkedek. Jovo heten is repulok, csak ket ora lesz szerencsere, mar most parazok, de ha nem szallsz repulore, sok helyre nehezen, meg korulmenyesen tudsz csak eljutni.

En probalok rogton az elejen elaludni, hogy meg a felszallast se kelljen atelni, mert azt utalom a legjobban. Es probalom magam mindig megnyugtatni, hogy a repules a legbiztonsagosabb kozlekedesi eszkoz...

2010. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb az esélye annak hogy a reptér fele autóbaleset ér minthogy lezuhan a repülőd. felesleges parázni, vagy meghalsz vagy nem ennyi :D
2010. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BarackBefőtt válasza:
0%

Holnap kimész az utcára, és elüt a kocsi... vagy ki se menj, otthon a szobában rád esik a csillár...

Ezektől hogy nem tartasz? Ennek is van akkora valószínűsége, mint hogy lezuhan a gép. Amúgy a vonat max akkor vinne Japánig, ha a tengerparton hirtelen hajóvá alakulna, tisztázatlan körülmények között...

De ha már ilyen tájékozott vagy földrajzilag, vigyázz Japánban, mert nem veszed észre, hogy hegyen vagy, és egész véletlenül lezuhansz a Fuji-ról... ">__________>

2010. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 BarackBefőtt válasza:
Bocs^^"
2010. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint 1200-1500km-es távolságon felül el kell felejteni a vonat/autós közlekedést, mivel egyrészt baromi drága ( ha vonattal bajlódsz, akkor az átszállások és a különböző árfolyamok viszik el a pénzt, akár kisebbfajta vagyonokat, ha pedig autó, nagyon fáradtságos lesz az út és szintén jóval drágább, mint mondjuk a repülő). A repülő pedig tényleg a legbiztonságosabb eszköz a három felsorolt közül. Az már más kérdés, hogy az európai kontinensen kívűl még nem vettem igénybe, de Japánba szinte 200%, hogy én repülővel utaznék!!!!

Egyébként meg a vonat mellett még a hajót is igénybe kellene venned, hiszen Japán hiába tartozik Ázsiához, egy különálló sziget ugyebár és a hajóra a jegy megint ki tudja mennyibe kerülne?! Ha te vagy kicsiny hazánk egyik leggazdagabb+legráérőbb embere, csak akkor vedd igénybe a vágott szemüekhez a szárazföldi közlekedést.

2011. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!