Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Teljes környezet változást...

Teljes környezet változást szeretnék, lehetőleg Magyarországon kívül, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Főleg a világ eldugottabb részei érdekelnek
2009. jan. 31. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Földgömb megpörget, ujjat lebök, odautazik.


Nem tudok erre értelmesebb választ adni, a világ elég nagy, rengeteg ország, mindegyikben biztosan meg lehet találni a szépséget. Nekem sokban sikerült, de még egyiket sem ismertem meg igazán. A világ elsöprő többségébe különösebb gond nélkül utazhatsz. Uh irány az ajtó, akár most is nekivághatsz az ideális hely keresésének.

2009. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, de pontosan, hogy gondolod?
2009. febr. 1. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Utazz el Tristan de cunha-ra na az eléggé elzárt a világtól.

Ahogy elöttem íták ez rajtad múlik. èn 19 évsen indultam lány létemre Amerikába, és már sok sok mindent bejártam, mots Németországba telepdetem le. de ez rajtad múlik hova mész, mit csinálsz.

2009. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak annyira nem tudom, hogy hol kezdjem, hiába kutakodok a neten is.
2009. febr. 1. 22:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt a Tristan de cunha is néztem, és jól is hangzik, de ebbe se találtam, hogy lehetne eljutni.
2009. febr. 1. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de szerintem elég fiatal.

Eljutni úgy lehet valahová hogy veszel, egy közlekedési eszközre jegyet, és elmész vele. Pl amit küldtem Tristanra úgy lehet eljutni hogy elutazol dél afrikába repülövel és megy a szigetre hajó cape townbol. hogy mennyibe kerül ezt a neten kell megnézned, és hogy az országba milyen beutazási feltételek vannak. Igaz tristán angol sziget.

Mikor kinéztél egy helyet ahova elmennél akkor átgondolod mivel lehet oda jutni, ha európa, akkor busz, autó, vonat, rpülö, ha más kontinenes akkor leginkább repülövel, lehet nem is egy repülö. ha nagyon pici sziget vagy távol van mindentöl akkor megnézed mi az a legközelebbi nagyváros ahova lehet repülövel utazni és onnan mivel mehetsz tovább.

2009. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utazz valamelyik szép szigetre!:) Haverom mániája, hogy a Seychelles-szigetekre (ejtsd: Szesell)utazzon, és ott éljen...biztos jó lehet! Angolt tudjad, aztán mehetsz bárhová szinte!Nézegess a neten utánna minden országnak, szigetnek(képekben is) aztán csak kivilágosodik előtted melyik táj vonzz. Írország is szupi, eldugott hely meg minden országban van. ha találtál valami jó helyet, akkor meg megnézheted iwiwen, ki lakik ott magyar, és tőle, vagy fórumokból informálódhatsz:)
2009. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rodosz szigete igazi környezet változás,ha tehetném oda költöznék.Nem tudom mért akarsz elbújni,de ha a gondjaid elől akkor nincs a világon egy eldugott hely sem ,azok ugyanis veled mennek!
2009. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!