Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi lenne az ideális...

Mennyi lenne az ideális népesség Kínának és Indiának?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 04:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Kínában jelenleg 1 339 724 852 fő él, szerintem maximum 900 millió főnek szabadna azon a területen élnie.

Indiában jelenleg 1 210 193 422 fő él, szerintem maximum 600-610 millió főnek szabadna azon a területen élnie.

2012. júl. 19. 04:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél érdekesebb, hogy Magyarországon hány embernek „szabadna” élni. Az ideális 7-8 millió lenne, az etnikum nélkül.
2012. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig Magyarország sokkal több embert el tudna tartani, az adottságainál fogva itt kb. 15-16 millió ember is simán élhetne.
2012. júl. 23. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Éppen elférne 20 millió is, de tapasztalhatod, a 10 millióból kb. 2 milliónak nincs munkája, esélye sincs rá. Ebben a számban természetesen nincsenek a nyugdíjasok, ők kb. 3 millióan vannak. Ez a magyar gazdaság nem tud eltartani ennyi embert. Hollandiában, háromszor kisebb területen 15 millió ember él.
2012. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-1 millió cigány,meg zsidó.Miért legyen jobb nekik mint nekünk?
2012. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

roma maradhat, a zsidók nem olyan rosszak.

Előbbiek csak úgy megpróbálták elvenni a SG ace telómat (imádom hogy cselgáncsozok).

2012. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
Egyik sem maradhat, mindkettő egyformán ártalmas ránk nézve, rajtunk élősködik mindkettő ilyen-olyan formában.
2012. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 retrojedi válasza:

Kínában és Indiában az abnormális folyamatok (születés-halálozás egyensúlyának megbomlása) a XX. század elején (1900 körül) kezdődött. Tehát a normális népességszám ezen országokban megegyezik az ebben az időpontban már meglévő lakosság számával. A pontos adatokat nem tudom, de Kína esetén kb. 450, Indiánál pedig 300 millára emlékszem.


Ami a roma-zsidó problémát illeti, minden olyan népcsoport problémát jelent a többségi társadalom számára, amely hajlamos összejátszani (maffiát alkotni) a többség ellen.

2012. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!