Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha május első hetében megyek...

Ha május első hetében megyek Hollandiába még láthatok virító tulipánmezőket vagy akkor már el vannak nyílva? Mi az ideális időpont?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én tavaly április 10-16-ig voltam. A mezőkön akkor kezdtek nyílni, és akkor volt a tulipán show is. Szóval akkor már virágzott minden
2011. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a május eleje már késő?!
2011. márc. 18. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Tavaly május első felében voltam, és még javában virágzott a téma. Úgy menj, hogy az ott tartózkodásodba beleessen április 30, mert az náluk nemzeti ünnep, a "királynő napja" és akkor nagy hepaj van mindenhol.
2011. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, boven lesz meg tulipna, mi majus masodik vasarnapjan (akkor van itt anyaknapja) visszuk anyost Keukenhof-ra (hatalmas diszkerteszet), meg boven van olyankor is tulipan.
2011. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, Keukenhof-ba is akarunk menni, de szeretnék az út mellett táblákban virágzó tulipánokat látni, ahogy az az utikönyvekben fényképezve van (és remélem nem csak photoshop :))

Utolsó, esetleg Te ott élsz?

2011. márc. 19. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, en Hollandiaba elek. A kepek pedig igaziak az utikonyvekben, legalabbis a valosag is ugyanolyan szep. Esokabatot azert hozzatok!

Jo utat nektek!

2011. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Juj, akkor még kérdezhetek?! A május 4, 5 Nemzeti ünnep ha jól tudom. Ezeken a napokon zárva vannak a boltok?
2011. márc. 19. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nyitva lesz, nekunk is menni kell dolgozni.
2011. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!