Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jártál már esetleg Tahitin...

Jártál már esetleg Tahitin vagy Bora Borán? (vagy más egzotikus szigeten)?

Figyelt kérdés

bocsánat h.rögtön tegezve kérdezek,de nem engedik normálisan feltenni a kérdést...


szóval nekem évek óta ez az egyik álmom:)persze kinek nem...


mennyibe kerülhet ez összesen?találtam egy oldalt,de itt konkrét árat nem írnak,csak ilyet h.fő/éj meg transzfer,meg külön ellátás....stb..


[link]


olyan út is van, amiben minden benne van?repülő,szállás,ellátás stb..


nem valószínű h.mostanában eljutok,csak álmodozom.)))


2009. júl. 17. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
jah tudom h.Bora Bora Tahiti egyik szigete,szóval picit bután tettem fel a kérdést..:)
2009. júl. 17. 13:41
 2/9 A kérdező kommentje:

közben találtam egy ajánlatot:


[link]


lehet h.abbahagyom az álmodozást.)))

2009. júl. 17. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Tavasszal voltunk Jamaican 2 hétre. Gyönyörü volt.

Frankfurtból mentünk, átszállás nélkül, 5* szállodában (ez ottani csillagrendszer nekünk 4*-s volt) all inclusive. Volt transferünk, a szállodának 700 szobája volt de óriási volt, közvetlen a tengerparton, egy óriási saját stranddal, ahol kint voltak a napernyök, nyugágyak, strandbüfé, strand étterem, strand törölközö. volt egy óriási medence is . volt 5 étterem, bárok, disco. minden ingyenes volt.

3 napot voltunk buszos kiránduláson. maga az útat egy hónappal elötte foglaltuk le last minutban volt, azt hiszem neckermannnal mentünk. 3700 € volt kettünknek az út plussz kb 200 € volt a kettönk biztosítása (nekem teljes kellett a páromnak acsak részleges, mert ö egy másik biztosítónál már állandó világkörüli biztosítása van, mert a cége kötötte)

a költö pénzünk 800 € volt plusszban, amit el is költöttünk, ezekre a fakultatív programokra, rengeteg borravalót kellett mindenhol adni, az étteremben is és a bárokban is, hiába volt ingyenes de a borravalót elvárták. aztán itthon a reptéri taxi stb... ´

de megérte, már sporolunk a következöre. a baj az hogy 5*-ag alatt nem kapsz ilyen helyen jó szállást, hiába látsz tuti képeket 3-4*s szállodákrol a szállás egy rémálom lesz, koszos stb... ilyen helyeken más a csillag rendszer és az elvárás is.

Hiába lenne pénzünk pl maldív szigeteken egy 3-4*-s szállodára nem akarunk olyan helyre menni, mert ha rossz a szállás akkor az egész nyaralás rossz.

2009. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
biztos csodás lehetett,és igazad van,valóban ha már ilyenre rászánja magát az ember,akkor a szálláson ne spóroljon!!!
2009. júl. 17. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
5-6 éve voltam a Maldív-szigeteken 5 csillagos szállodában. Nagyon-nagyon jó volt, nagy medence, bárok, éttermek, a borra valót tényleg elvárták. Az óceán (mert ugye ott van. Indiai-óceánon) gyönyörű volt. Volt kókusz meg minden trópusi izé :D Az ott dolgozók egytől egyig nagyon rendesek voltak. Nagyon fülledt meleg volt minden nap, persze voltak monszunesők, amik kb 5 percig tartottak, de 10 perccel utána mintha mi se történt volna. Nagyon szép volt, jelenleg nem állunk úgy, de ha lehetne mindenképp elmennék mégegyszer valamilyen egzotikus/trópusi szigetre :)
2009. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jajj a Maldív-szk. is nagy álmom-/gyűjtöm róla a cikkeket!!:)biztos feledhetetlen volt.
2009. júl. 17. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
16.05-ös vagyok. Igen, tényleg felejthetetlen :) Ha teheted mindenképpen menj el, nagyon-nagyon jó hely ;)
2009. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 animagemella ***** válasza:
74%
Tahiti, a Társaság-szk. elképzelhetetlenül varázslatos helyek. Mindössze órákat voltam kint három szigeten, amikor luxushajón dolgoztam. 10 éve volt, azóta is visszavágyom. A fentiek teljesen offtopic hozzászólások. Emellett az a röhej, hogy medencék, bárok, meg minden, amiről ezek a hozzászólások szólnak, Zalakaroson és Hajdúszoboszlón is vannak, jóval ocsóbban. Egy ilyen utazás nem a sokat tárgyalt és rendkívül féltett pénzről szól, a bensődből vágyakozól rá, nem medencékre, bárokra, hanem sokkal mélyebb, ősibb, természetközeli érzésekről, és látni, felfedezni, megismerni, átérezni akarsz, elszédülni a természet varázslatától, vagy legalábbis élvezni azt. Medencékért és spórolni az ember nem Tahitire megy, még csak nem is Jamaicára vagy a Maldív-szigetekre.
2011. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 animagemella ***** válasza:
És Bora Bora nem Tahiti szigete, hanem mindketten a Társaság-szigetek tagjai, Francia Polinéziában.
2011. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!