Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol voltak életed legjobb...

Hol voltak életed legjobb nyaralásai, utazásai, és miért azok a legjobbak? Egzotikus helyeken jártatok már?

Figyelt kérdés

2011. szept. 26. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Én eddig jártam, Romániában, Törökországban, Egyiptomban, Lengyelországban, Tunéziában, a legjobban a Török tetszett



egy az h naon klasz hotelt választottunk, (Sherwood hotel resort *****) meg naon kellemes a tenger, jó hullámos, ja am Antalyában voltunk, meg hát az all inclusive naon jó =)


de am mind jó volt, de ezt különösen kiemelem =) életem legjobb nyaralása volt eddig =)

2011. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Egyik legjobb kirándulásom Bécsben volt. 3 nap. Egy ifjúsági szállóban laktunk, minimal komfort :) Egy étterem volt a szobánk alatt, és csak 2,50€ volt a sör.


Egy másik keserédes kirándulás, ami nagyon emlékezetes volt, az egy felvidéki út. Stoppoltam 200 km-t úgy, hogy csak köszönni tudtam szlovákul, meg a célvárosom szlovák nevét. Meg még sokminden más is történt akkor, de összességében kellemes emlék maradt :)


Legegzotikusabb hely pedig az ungvári nagypiac. Orosz, ukrán, magyar, román, ruszin, lengyel, szlovák, török, és szerintem még nem teljes a felsorolás. Jó, most lesz aki pesti piacokkal akar majd kontrázni, de Pesten más, ott jobban tudnak magyarul.

2011. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Öt napos biciklis vadkempingezés a Bakonyban, 9. osztály végén az ofővel és 8 osztálytársammal. Rögtön az elején összekovácsolódott a társaság, mert megkaptuk a nyakunkba a nevezetes aug. 20-i esőt (mikor Budapesten meg is halt valaki a vihar miatt, ha jól emlékszem).
2011. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Egzotikus helyen csak Thaiföldön jártam, de nekem Európa ezerszer jobban tetszik. Életem legjobb nyaralásai a francia riviérán voltak. Álomszép partok, változatos táj, azúrkék tenger ahonnan magas hegyekre látsz, és közte szebbnél szebb városok, falvak.
2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

"a sör csak 2.5€ volt"

Ezen besirtam :D 700 forint :)

Bár Bécsbe énis voltam és ott tényleg huzosak az árak de minőség meg hangulat az van ott ^..^

Életem legjobb nyaralása Mallorca szigetén volt spanyoltol nem messze egy kis sziget :)Az olyan gyönyörű volt .

Nyáron voltunk 40 fok pálmafa tengerpart...

Egy olyan apartmanban voltun 1 hétig amugy ami 100 méterre volt a tengerpartol. Egész nap fürdés pálmafa ott olyan tisztaság van..

Messze a legjobb.

Ha nem lenne csőd meg munkanélküliség spanyolba akkor már valoszinüleg nem magyarországrol irnék :)

Muszály legalább egyszer oda menni világ legjobb helye :P

2011. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legnagyobb élményem a görögországi nyaralásaim voltak. Kétszer voltam Sartin.

A barátságos, jó fej görögök, a gyönyörű, tiszta tenger, a finom helyi ételek, a kirándulások / túra öszvérháton, hajókázások, városnézés /. A hangulat, a környezet számomra örökre emlékezetes marad.

Egzotikus utakon még nem voltam, sajnos, és nem hiszem, hogy valaha is eljutok pl. valamilyen egzotikus szigetre / pedig de jó lenne / az anyagiak miatt.

2011. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, mindegyik a szívem csücske.

Mindegyik másért. De én mindig igyekeztem emberekkel ismerkedni, barátságokat kötni-megnézem a "kötelező" látnivalókat,aztán jöhet a valóság .

Imádom Barcelona-t, Párizst, Corfu-t, Portugáliát, Tunéziát, Töröko.-t...

2011. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Mi neked az egzotikus? Van néhány ezer (csak a nagyobbak).

Peru, Bolívia, Chíle - emberek, táj, nevezetességek.

Mexikó-Közép Amerika - ugyanaz + dzsungel rommezők.

Közel Kelet, Egyiptom - ugyanaz de egészen más.


Európában Izland, Norvégia - sehol máshol olyan nincs a világon (könnyen elérhető).

(elég egzotikus? egy végtelen lávamező porában autózni néhány órát, folyókon áthajtani - híd nincs - aztán olyan tájon túrázni, ahol minden hegy, domb más színű. Fortyogó lávamezőben sétálni, ha fázol, lefekszel a földre és felmelegszel. Jégmezőről nézni lávakitörést. vagy olyan vízeséseket, hogy a lélegzeted eláll. Naponta hármat, és mind más. - még húsz oldalon folytathatnám)


A többi európai országot nem egzotikusnak, hanem gyönyörűnek nevezném.

2011. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Voltam már egy jó pár helyen de a mi a legszebb volt az Tunéziában a napfelkelte, mert a szállásunk a tengerparton volt. És úgy ahogy volt szuper volt az ausztriai utunk, ahol mindenhol csak hegyek és kék ég....
2011. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Norvegiaban, Tromsø-ben voltunk, kutyaszant hajtottunk a havas tajon, a Nap alig jott fel, hosszu volt a sotetseg, varazslatos volt.


A masik: Vietnamban furdok a Ha Long obol sziklai kozott, a hajorol egy letran megyek le, egyedul en vagyok a tengerben.

2013. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!