Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ki járt már a Bajkál-tónál?...

Ki járt már a Bajkál-tónál? Milyen?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kép nagyon megfogott.


2012. aug. 13. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kedvelt hely, nekem is nagyon tetszik, csak sajnos nagyon drága oda eljutni :/
2012. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem könnyű eljutni oda. Természetesen van vonat, vagy repülő Irkutszkba, de sajnos a turizmus nagyon fejletlen. Jó ha bészélsz oroszul, mert anélkül nagyon nehéz. Sajnos hiába gyönyörűszép a táj és a környezet, nagyon sok szemét van, mivel senki nem fogalakozik a környezetvédelemmel. Sajnos nagyon messze is van, szóval az út sem olcsó. Van pár szervezett túra, de nagyon vigyázni kell, mert elég veszélyesek az útak, sok baleset van. (egyébként nem voltam ott csak volt a tvben egy nagyon jó utazási műsor A Bajkál-tóról) http://www.youtube.com/watch?v=vWmCCIjhPXg Ez az sajnos finnül van svéd felírattal, de érdemes belenézni.
2012. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyönyörű! Imádom az ilyen helyeket, de sajnos pont oda maximum 5 év múlva sikerűlne eljutnom! :(
2012. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam. Ha teheted menjél...egy másik világ, csodaszép, hátborzongató és mégis magyar szemnek ismerős (na nem a tó, hanem az emberek:-)).

Jó soká írtam. Írj privátot, ha még olvasod.

2014. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én idén nyáron voltam.

Csodaszép hely mindennaőp megfürdötem és úsztam benne eléggé hideg szóval nem lehet olyan sokáig benne lenni de a szaunázás után nagyon jó.

a hegyek és a természet érintetlen csodaszép.Éjjel érdemes a csillagoka nézni mert szinte mindig lehe látni hulló csillagokat meg műholdakat.napközben meleg van éjszaka hideg csodálatos hely.Vissza foogk még egyszer menni oda nagyon megfogott a környezet

2014. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!