Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazott már valaki a Transzszi...

Utazott már valaki a Transzszibériai expresszel?

Figyelt kérdés
Vagy tervez valaki ilyen utat? Vajon orosz nyelvtudás nélkül neki lehet vágni?
2012. aug. 24. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
(Nem tudom, de ha nagyon érdekel a téma, van egy video a neten, ahol úgy tudom fel van véve az egész út a mozdonyból, ha jól emlékszem. Én nem néztem végig, csak olvastam. Már nem emlékszem milyen honlapon, de érdemes keresgélned, úgy tudom sok infó van ott...)
2012. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy magyar utazási iroda, aki foglalkozik a Transszibériai vasúton teendő utazások megszervezésével:


[link]


Itt is vannak hasznos tudnivalók angolul:


[link]

2012. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne az említett videó, de ez nem a mozdonyból van felvéve, hanem egy személykocsiból:

[link]

(Én mondjuk pont ezen honlap orosz nyelvű rádiója miatt kezdtem érdeklődni az orosz iránt.)

Mondjuk azt hallottam, hogy az orosz vasutazás elég drága mulatság, ha jól nézem egy harmadosztályú jegy is 223 Euro.

2012. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló:

Hasznos oldalak, még nekem is jól jöhetnek. Milyen jó lenne már ha az Interrail érvényességét kiterjesztenék Oroszországra is, nem? Bár ennek szerintem nem sok esélye van.

2012. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi is agyalunk rajta egy ideje, de most lehetőségünk is lenne rá. Vajon télen nagyon necces a dolog?
2012. aug. 24. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne Interrailezni a volt SZU területén, de hát az már csak külön világ marad. Semmi esélye szerintem :(
2012. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék majd egyszer végigutazni rajta, de minden esetben is csak télen! Akkor is jár.
2012. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyertek velük, gyűjtjük az útitársakat.:-) A téltől kicsit félnék - nem szeretnék megfagyni pl. egy meghibásodás esetén Szibériában.:-)
2012. aug. 24. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is szeretnék menni, csak én Pekingig. Egy bökkenő van: nincs pénzem, és ahogy számolom, kb. 400ezer forint lenne mindennel együtt. Tud valaki pénzt adni? :)

2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én 1975-ben Moszkvában voltam és akkor 44 rubel volt az út Vlagyivosztokig, ami akkor 660 Ft volt magyar pénzben.
2016. okt. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!