Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova utaznátok február-március...

Hova utaznátok február-márciusban ahol meleg van, és ami azért nincs olyan messze (max 7-8 óra repülővel )?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Egyiptom,Tunézia!

Mind kettő utazáson február végén voltunk,jó volt!!!

2009. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Sorry! Most nézem,hogy Ázsia!

Sajna ott nem voltam!

2009. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen Ázsia, uh. köszi :)
2009. aug. 1. 20:13
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
én olaszországba mennék. ez mondjuk európa. de repülővel csak 1-2 óra, és nem is olyan drága. lehet várostnézni. és akkor pont jó az időjárás ,mert nincs azért 40 fok, de nincs is fagy, hanem pont jó. 20-25 fok:)
2009. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Madeira. Mi ugyan május elején voltunk, de akkor már állat jó volt az idő, és amúgy is 20-30 fok között van a hőmérséklet egész évben, szal nagyon nem bukhattok. :D

És meseszép! Álomgyönyörű!

2009. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez nem kérdés: Én a Kanári-szigeteket választom, azon belül is Tenerifét. Az tipikusan nekem való hely olyankor :) Hamarosan meg is veszem a repjegyeket, mert ilyenkor még jó áron lehet kapni arra az időszakra.
2009. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 1. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Eilat, Izrael. Szerintem...
2009. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi január kozepén voltunk Spanyolországban Malagában. Szezonon kívul olcsobb és volt olyan nap, hogy 25 fok volt a homérséklet. Mi ugyan nem furodtunk a tengerben, nekunk hidegnek tunt, de a helybéliek furodtek is.

De rengeteg látnivalo van ,ha oda mennétek okvetlen menjetek el kirándulni egy RONDA nevú helyre.Gyonyoru dolgokat láttok, ott van Spanyolország legrégibb korridája, és a bikaviadalokkal kapcsolatos múzeum. Rengeteg érdekesség és Malagában van Picasso szuloháza és múzeuma is. Ne hagyjátok ki ha oda mennétek.

2009. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem dölt el hogy hova... :)
2009. aug. 9. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!