Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerülne egy egy 16...

Mennyibe kerülne egy egy 16 éves lánynak egy hónapra kimenni Dél Koreába, ha csak költő pénzt és repülő jegyet kéne fizetni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Te mennél, a sosem látott "szerelmedhez"?
2012. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan nem lehet megmondani. Nézd meg, mennyibe kerülne a repülőjegy ára, aztán utána add hozzá, mennyit gondolsz költőpénznek. Van, aki megvan húszezer forinttal is, van, aki meg egymilliót is képes lenne elkölteni. Mivel csak költőpénzt írtál, gondolom, megvan a szállás, étkeztetés, stb. Így számolj, nasik, ajándékok, utazgatás Dél-Koreán belül. Továbbá még függ attól is, mennyi helyet szeretnél meglátogatni (vagy szeretnétek, mert nem értem a kérdést, ha ketten mentek, akkor kötőjel: egy-egy, ha elírás akkor meg mindegy), mert nem mindegy hogy egy-két helyet vagy egy-két tucatot.
2012. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja igen ez csak elírás!!Egyedül mennék ki.A szállás és az étel meg lenne oldva!!!

Köszi és azt megtudnád mondani hogy hol tudok ennek utána nézni???

2012. szept. 26. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Google. Ilyet találtam: [link]


De az ár még függ szerintem, melyik járatot választod. Malév... (többet nem tudok). Meg hogy első osztály (ha van, vagy nemtom). Igazából sosem utaztam még repülőn, szóval nem tudom. De beütöd Google-be, hogy Magyarország - Dél-Korea repülőjegy, és kidobja rá a találatokat.

2012. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ....szerintem ott is nagy a konkurencia, de igaz ott legalább nem kell az út mellet állnod
2012. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát nem akarok butaságot mondani de Korea nagyon drága hely (tudom vannak olcsóbb része is) de hangsúlyozom SZERINTEM minimum 300.000-400.000 ezer forint de nem akarok hülyeséget mondani lehet hogy olcsóbb de 1 hónapra szállás kaja vagy egyebek.... hát nem egy olcsó kiruccanás. De szurkolok hogy kijuss (olcsón :))
2012. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon azon vagyok hogy minél olcsóbban megusszam!!!!! meghát gyűjtőm a pénzt meg dolgozom!!!! :D
2012. okt. 4. 20:51
 8/11 anonim válasza:
40%
Gangnam Style o o o o Oppá Gangnam Style (közben táncolok) XD
2012. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
아주 좋은 노래!!!!! :)
2012. okt. 6. 20:44
 10/11 anonim válasza:
hát szerintem a költőpénzt a koreai pénz értékéhez kalkuláld (1ft=5 won). Szerintem inkább vigyél többet, mint, hogy ne legyen elég. 500 000 wont minimum, de nem akarok hülyeséget mondani.
2012. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!