Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova utaznatok ha valaszthatna...

Hova utaznatok ha valaszthatnatok Tokyo, Seoul, Shanghai es Hong Kong kozott?

Figyelt kérdés
December 26-tol Januar 1-ig lehetosegem nyilik egy kis kikapcsolodasra, melyik varost ajanljatok?

2012. okt. 15. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Húú hát az én top nagyvárosaim így sorba: Tokió, Szöul, Hongkong, Shanghai :DD fuu de szerencsés vagy :) nem nagyon tudnék választani, de ha muszáj akkor már Tokió :D
2012. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hong Kong vagy Tokyo
2012. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább Tokyo. A legek városa, szóval mindenből láthatsz valamit ott, ami a leg.... xxx :)
2012. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tokyo tényleg jó döntés lenne.

Tudom hogy akár többszörösen drága is mint a többi város, de viszont olyan high-tech van ott, hogy az valami hihetetlen.

Ha Tokyoba megyek első dolgom a Yurikamome line és a Shinkansen lesz :)

Ezek a városok közül ha jól tudom Shanghai a legolcsóbb.

2012. okt. 17. 10:14
 5/5 anonim válasza:
100%
voltam Tokyoban, nekem nagyon tetszett. drágaság? attól függ, hogy miről van szó. ételek: kifőzdékben kb. ugyanannyi, ha jó helyen vásárolsz, a gyümölcs-zöldség drágább mint itthon, a hús pedig megfizethetetlen. a hal az olcsó, de most Fukushima miatt nem tudom, meg merném-e enni? műszaki cikkek: töredéke mint itthon. ruhák, cipők: attól függ, hol vásárolsz, sok helyen töredéke, mint itthon. vonatjegy: valamivel olcsóbb a kilométerár, mint itthon, kivéve a shinkansen. a szállás: az viszont nagyon drága. szóval ha megnézed, hogy mit hol veszel, akkor a szálláson kívül szerintem nem fog nagy meglepetés érni.
2012. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!