Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambul,4 nap, mit érdemes...

Isztambul,4 nap, mit érdemes megnézni, kipróbálni?

Figyelt kérdés
Érdemes ennyi napra menni? (1 nap rep oda, 4. nap rep vissza, tehát két egész és két fél nap). Vagy esetleg melyik másik török város érné meg jobban?
2009. aug. 11. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kék mecset, ezt nem szabad kihagyni, ha már ott vagy. Egy hagyományos török fürdőbe is mindenképp látogass el, az kb. fél napos program. A török bazári hangulat is nagyon király, valamint egy török étterem meglátogatása is jó.
2009. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, és a Boszporusz-híd. Egyik lábad Ázsiában, másik Európában. ;)
2009. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt nem zárták le a gyalogos forgalom elől?
2009. aug. 11. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, az könnyen elképzelhető, hogy csak autóval lehet használni.... Megnézni mindenképp érdemes!
2009. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen egyél helyi kajákat (pl kumpirt, kagylót, édességeket), ázsiai részre hajóval is átmehetsz kb 200ft-nak megfelelő líráért. Ülj be helyi kávézóba, nagyon hangulatos. Nézd meg a nagy bazárt, már az odavezető út is élmény. Ha lesz annyi időd, akkor menj el fürdőbe is, lemosdatnak, megmasszíroznak, és egészen egyedi élmény, általában gyönyörű épületekben. este mindenképp sétálj egy nagyot az utcán , hihetetlen éjszakai élet van. Ne félj a helyi kajáktól és nyugodtan egyél utcai árusoknál, ma jöttem haza Isztambulból és 10 napig csak ilyeneket ettem, semmi bajom nem volt tőlük...
2009. szept. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Semmit. Én már jártam kint, nincs túlságosan sok látnivaló. A bazárban cserépedény, szőttes, és semmire se használható bizsu kivételével semmit nem lehet kapni, a pult alól megvehető RPG-7 rocket launcher sajnos már a múlté.

A kajával érdemes vigyázni, mert könnyen gyalogfosás lehet a vége.

2010. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bringával át lehet menni a hídon?
2010. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
47%
sokmindent
2010. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
11%
vigyázz, ha a törökfürdőben leesik a szappanod, szurkosbottal vedd fel!
2010. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!