Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek magyarként van rá...

Szerintetek magyarként van rá mód, hogy Indiában éljek és ott vállalkozást alapíthassak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozást?
2012. nov. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Élhetsz magyarként kint, ha megvan a vízumot, és a munkavállalási engedélyed.

Vállalkozást is indíthatsz,bár nem sok jövőt látok benne.

1. Az indiaiak eléggé rafinált üzletemberek.

2. India hatalmas. Nagyon-nagyon sokan élnek szegényen, és a saját szokásaik rabjai. Nem igazán szeretik a változatosságot.

Voltam Indiában 1 hónapot..Én nem élnék ott..

2012. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A világon szinte bárhol élhetsz, ha a megfelelő tőkéd és/vagy kapcsolataid megvannak hozzá.
2012. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
indiapass.blog.hu ők pont ezt csinálták.
2012. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jártál már Indiában huzamosabb ideig? Éltél közöttük? És nem a 4 vagy 5 csillagos szállodákra gondolok, hanem a helyiek szintjének megfelelő szálláson voltál-e? Nekem volt szerencsém eltölteni Indiában 3 hónapot, közöttük éltem, azt ettem, ittam amit ők, és borzalom volt. Európai embernek az indiai állapotok elviselhetetlenek. Mert egy szállodában ülve, más a kép, de ha ott kell élni, az egészen más. Turistaként szívesen megyek, de 2 hétnél tovább soha többet! India döbbentett rá arra, hogy milyen jó hely is Magyarország, a sok hibája ellenére.
2012. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
69%
A cigányok is Indiából jöttek, és ők meg vasas vállalkozást csinálnak :D
2012. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
69%
Nem jól írtam "vásás"
2012. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket és a tanácsokat. Egyébként valami számítástechnikával kapcsolatos dologra gondoltam, az úgyis felfutóban van ott.

Nem éltem ott még huzamosabb ideig, így nyilván nincs reális képem, de valami megmagyarázhatatlan oknál fogva úgy érzem, muszáj ott letelepednem.

2012. nov. 20. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Multinál dolgozok, nekünk vannak indiai partnereink. Szerintem csak akkor érdemes ott céget alapítani, ha van külföldi megrendelésed, mert Indiában azért van felfutóban ez az ág, mert olcsó a munkaerő. De megrendelést sztem nem nagyon fogsz ott kapni, helyi kereslet valszeg nincs annyira.
2012. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Indiában 1 dologra nincs szükség: Munkaerőre


Ergo ha TŐKÉT viszel oda vállalkozni az oké, ha te akarsz ott dolgozni akkor nyugodtan felejtsd el.

2012. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!