Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek most (2012)...

Szerintetek most (2012) milyen vállalkozást éri meg csinálni vagy minek tanuljak? A mezőgazdaság és az állattenyésztés nagyon érdekel! Most nehéz beindítani egy ilyen céget?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mint befektető, csak annyit tudok mondani, hogy az ilyen válságos időszakokban lehet a legjobb áron részesedéseket vásárolni egyébként kiváló vállalatokban.


Saját vállalkozást nem mernék indítani.

Ha értenék a mezőgazdasághoz és állattenyésztéshez, akkor arra törekednék, hogy az ebből befolyó haszonból minél nagyobb részt visszafordíthassak további földvásárlásokra. De ha nincs kezdőtőke, akkor azt másmilyen munkából kell összespórolni.

2012. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mezőgazdaságban mindig van pénz. Ha másból nem, akkor a támogatások elcsalásából lehet komoly pénzeket szerezni. Szóval mindenképpen megéri beszállni.
2012. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: te milyen befektetésekben vagy jártas??

Második te benne vagy a mezőgazdaságban??

2012. nov. 15. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok, részvénybefektetésekben.
2012. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok még mindig: ez viszont véletlenül sem jelenti azt, hogy más is foglalkozzon ilyesmivel...
2012. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekelt vagyok a mezőgazdaságban is.
2012. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát a következő dolgok hiányoznak:

szaktudás

kezdőtöke

gépek

föld

értelem


Szerintem ha ezen dolgoknak a hiánya téged nem zavar, akkor mindenképpen vágj bele!

2013. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!