Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubaiban milyen lehet lakni?

Dubaiban milyen lehet lakni?

Figyelt kérdés
Minden érdekel!
2009. szept. 25. 18:26
 1/8 anonim válasza:
100%
Anyukám unokatestvére egy angol hapsihoz ment feleségül, szült neki 2 gyereket, és a hapsit Dubaiba szólította a munkája, így ment az egész család. Imádnak ott élni, csak meg kell szokni, hogy ott mindig őrült meleg van. Minden évben, amikor hazajönnek, arab nyelven éneklik el a Boldog Születésnapot-ot :) Szeretik nagyon.
2009. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez a Dubai az utóbbi pár évben lett felkapott hely, én személy szerint nem költöznék oda, nem vonz. Nem tartom különb országnak Dubai-t mint mondjuk Mexikót vagy Amerikát vagy akármelyik országot.
2009. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Figyu 20:49 nem sértésként mondom senkire nézve sem meg általánosítani sem nagyon akarok de mégis azért ha Dubaira gondolsz nem hinném hogy gettók jutnak eszedbe,hanem inkább a luxus.
2009. szept. 25. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
De most hogy jön ide a luxus? Semmiféle luxussal kapcsolatos kérdés nem volt, sőt utalás sem rá. MEgkérdezted milyen lehet ott élni, én pedig válaszoltam hogy semmivel sem különb ország mint más. Ha pénzed van, akkor van Magyarországon, Szlovákiában, Thaiföldön és mindenhol luxus. Ha nincs akkor Dubaiban sincs luxus. Ott sem mindenki gazdag aranyéletű. Ott van Las Vegas. Biztos nagyon jó, de ha nincs pénzed az sem különb mint Magyarország maximum csak a látványosság.
2009. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok,már értelek :)
2009. szept. 25. 22:29
 6/8 anonim válasza:
100%
Azt hallottam ott kevés a bauxit :S
2010. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
OFF-ként jegyezném meg, hogy Dubai nem ország XD hanem egy város. Nem tudom, ki volt az az okos-Tóni aki írta, hogy nem tartja különb országnak ... :DDD LOL!
2010. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%

En Dubai-ban elek es Abu Dhabi-ban dolgozom.

Az itt elesrol annyit, hogy ha valakinek nincs itt ismeretsege de ki akar jonni dolgozni, jo sok megtakaritassal kell hogy kijojjon. Az ugyintezes irto lassu, nehezkes. Szallast talalni nagyon nehez, itt egy evre minimum el kell kotelezned magad a foberlo fele, nincs olyan hogy ha gaz van par honap utan lelepsz. Az eves osszeget ki kell fizetni. Az egy szobas legalacsonyabb ar evi 60 ezer dirham. Persze lehet alacsonyabb igenyekkel is nyomulni de akkor tutira osztozkodnod kell 1 vagy tobb fulopszigeteki kisegitomunkassal. Az elet itt nem olcso. Az egyetlen amit olcsonak neveznek az az uzemanyag: 16 Euro cent /liter. A masik hogy csakis ugy kaphatsz munkat es normal fizetest ha van mar szamottevo szakmai tapasztalatod. A mernokoket itt is nagyon keresik. A mindennapi ugyintezesben tapasztalhatod, hogy sokan tok hulyek. De szoszerint. Vannak egyes hivatalok, mondjuk inkabb Abu dhabi-ban ahol nem is beszelnek angolul, csak arabul. Ja, es az orszag neve: Egyesult Arab Emiratusok, Ezen belul Dubai egy emiratus, illetve ennek az emiratusnak a kozpontja szinten Dubai. Kozel-Kelet, Azsia.


V

2012. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!