Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Meglátogatnád Észak-Koreát?

Meglátogatnád Észak-Koreát?

Figyelt kérdés

Hello!


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én szívesen meglátogatnám Észak-Koreát. Mármint, nagyon tetszik az ország, nem az ahogy van, hanem ahogyan áll a mai napig. Sose élnék ott ha lenne 100 életem se töltenék el egyet ott, de attól még egyszer meglátogatnám. Egyébként meg lehet, aki esetleg azt hinné hogy nem lehet. Kínán keresztül.

Én úgy megnézném azt hogy milyen ott az élet, hogy néz ki. Mondom ezt 17 évesen, hogy sose volt tapasztalatom kommunista világról.


Ti nem lennétek kíváncsi hogy mi van ott?


2013. aug. 25. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fél életemet a Kádár-rezsim alatt töltöttem, így a magam részéről nem vagyok túl kíváncsi.
2013. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán NEM!
2013. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szívesen elmennék. Vonzanak az ilyen helyek. Meglátogatnám még Norilszk városát is Szibériában, a sarkkörön túl. Régen munkatábor működött ott. Még mindig üzemelnek a hatalmas gyárak, és 170 000 (!) ember él most is ott. Ez a város külföldiek elől zárva van, csak az oroszok mehetnek oda.
2013. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen mennék, sőt pár (1-2) éven belül el is megyek. Mennék már idén is de nagyon drága, nem lehet csak úgy egyedül menni.


[link]

2013. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút, bakancslistán rajta van. Csak valóban kár a kontrollált turizmus hátránya, hogy naponta fejenként 100-150€ alatt nem lehet bejutni
2013. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én észak-koreába csak akkor mennék ha megdől a kommunizmus. most a turistáknak csak a "szépet" mutatják, nem látnád igazán azokat az állapotokat amelyek valójában uralkodnak.
2013. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
eszedbe ne jusson !
2013. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!