Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan lehet Szíriai vízumhoz...

Hogyan lehet Szíriai vízumhoz gyorsan hozzájutni?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnék Szíriai visahoz hozzájutni.A dolgot nehezíti,hogy Azerbajdzsanbol mennek le -Armanian keresztul -Török-Syriaba,majd Izraelbol repulnek haza.Nem tudom mennyire problemas a Meglevo Irani visam az Izraelieknek es az Ormeny pecsetem az Azerieknek...Ido hianyaban masodutlevelrol szo sem lehet,maximum az elveszteserol...



2013. szept. 15. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Minek akarsz oda menni?


Aztán majd én adómból hozzanak haza fejbe lőve!:D

2013. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Legyél öngyilkos itthon! Felesleges ezért utazgatni.

Bár ha arra vágysz hogy az amcsik lőjenek le, akkor megértem!


Amúgy szerinted ezt a kérdést ki tudná itt megválaszolni???


Összekever a GYIK-ot az izraeli konzulátussal!

2013. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fairi1 válasza:
Ezt te komolyan gondolod? egy polgárháborús országon keresztül szeretnél menni?
2013. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ez nem egy racionalis kerdes

Ilyen utra ( syrian keresztul ) epelmeju ember nem keszul ma

Elofordulhat hogy a kerdezo csak azt akarja demonstralni hogy van otthon egy terkepe ?

2013. szept. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Izraelbe beengednek irani vagy akarmilyen vizummal, csak maximum tobbet kerdeznek a hatarorok. Viszont Sziria es Izrael kozott nincs hataratkelo, Izraelbe szarazfoldi uton csak Jordaniabol es Egyiptombol lehet bejutni. Amugy jol hangzik, ha nem lenne ezer mas dolgom meg jopar izraeli vizumom, en is mennek. :-)
2013. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!

Én az 5-ösön Dara irányából(Syria) lépnék be Jordániába (ott jelenleg az események hatására tömegek haladnak az országba)Hivatalosan Izrael egyik országgal sem áll hadba,de a jelen helyzet miatt bármikor visszautasíthatnak,és hát az útlevelem,tele van pecséttel...+Az útlevelem elvesztése sem jöhet szóba mert érvényes visak vannak még benne.....Te mostanság léptél át

2013. szept. 20. 12:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Te léptél t az elmúlt időszakban visszafele határt? Szerinted melyik a ,,lazább,,Jo-ból Il-be?
2013. szept. 20. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak Izraelben voltam eddig, majdnem egy evet. Viszont az izraeli turistavizum meghosszabbitasanak legjobb modja, hogy atmesz egy napra Jordaniaba vagy Egyiptomba es amikor visszajon az illeto, ujrakezdodik a harom honap. Tobb ismerosom csinalta, szoval nem lehet nehez.

Kozben eszembe jutott, hogy bar az irani vizummal nem lehet gond, de az mar talan szoget ut a hatarorok fejebe, hogy mit csinal valaki egy olyan polgarhaborus orszagban, mint Sziria. Itt nagyon sokat szamit a fellepes es a kinezet, ha europai fejed van, nincs rajtad semmi fura, nem izgulsz latvanyosan, akkor beengednek. Van egy baratom, aki hiaba amerikai zsido, mar honapok ota hiaba folyamodik munkavallaloi vizumert, nem akarjak megadni, mert. nagyon bizarr az oltozkodese, hajviselete stb. raadasul sose nez az ember szemebe, mindig eltakarja egy szeles karimaju kalappal. Teljesen artalmatlan a srac, de annyira gyanus rajta minden, hogy az osszes hivatalnok szivozik vele. Szerintem hivd fel a nagykovetseget es erdeklodj naluk.

2013. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt,beszeltem a kovettseggel,hivatalosan nincs akadalya de....A lenyeg en is arra jutottam mint te,hogy emberfuggo.Javamra legyen irva hogy Syriaba dokumentalt hivatalos feladatot latok el,es gondolom az meg dokumentalva van (fuggetlenul attol hogy a pecseteket mindig ures lapra kerem)hogy en is sokat voltam kinnt.Meg egyszer koszonom a hozzászolast.
2013. szept. 21. 17:46
 10/11 fairi1 válasza:

Ember nem zavar Szíriában polgárháború van, elég intenzíven?

persze ha téged et hoz izgalomban akkor rajta, de nem lesz sétagalopp. Inkább menj Irakon át, az se teljesen nyugodt, ám ha síita templomokat és helyeket elkerülöd baj nem érhet igazán. Sztem jobb kerülő! Török-Irak-Jordánia. az se lesz sétagalopp...

2013. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!