Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Moszkva - Novoszibirszk...

Moszkva - Novoszibirszk vonatozást egyedül, orosztudás nélkül bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Egyedül kellene eljutnom Pestről Moszkvába - ez még nem lenne gond - majd onnan Szibériába vonattal. Oroszul nem tudok, és gondban vagyok, hogy elfogadjam -e a meghívást.
2013. okt. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ki van írva, hogy melyik vágányról hova megy a vonat.
2013. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tudnod kéne egy kicsit, legalább a cirill betűket tanuld meg. Az oroszok nem nagyon beszélnek idegen nyelveket.
2013. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagynám ki, még ha nem is beszélnék olyan jól oroszul. (előző voltam)
2013. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cirill betűket ismered, már nem lehet nagy gond.

Nem árt, ha indulás előtt egy pár orosz szót, kifejezést megtanulsz, főleg a jegyvásárlással kapcsolatban. Többit majd kint megtanulod.

Fogadd el a meghívást! :)

2013. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TheDestiny válasza:
Köss bele az orosz vezetésbe, és ingyen odavisznek. Ráadásul , még orosztudás sem szükségeltetik ehhez.
2013. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Novoszibirszknek van reptere is, elsore ugy konnyebb lenne talan.

Vonatjegyet egyebkent utazasi irodan keresztul megveheted elore is ha nyelvi nehezsegeid vannak, akkor a jegy nalad, csak fel kell szallni a vonatra.


Az orosz vonatok kulonben jok, pontosak(!), es hosszu utra placckartniy vagy kupe tipus, ahol eleg jol lehet aludni is.

2013. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!