Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Azerbajdzsán, Grúzia, Örményor...

Azerbajdzsán, Grúzia, Örményország a veszélyes?

Figyelt kérdés

El szeretnék utazni A Kaukázusokra.. Grúzián is gondolkodtam, de valahogy az nem olyan egzotikus.. Mit gondoltok erről a 3 országról, ha vannak, mik a veszélyeik?

Válaszokat köszönöm. =))



2013. dec. 29. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Grúzia a legjobb hely ebből a háromból, azt ki ne hagyd! Egyik ország sem veszélyes, de az örmények néha megpróbálhatnak átverni a boltban, erre azért érdemes odafigyelni. Azerbajdzsán meg kicsit olyan "merev" hely, de egyébként szép. Nekem Grúzia nagy kedvencem, imádom a tájat, a kultúrát, a nyelvet, az embereket, a konyhájukat, egyszóval mindent. Remélem te is jól fogod magad érezni!
2013. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én karate versenyen voltam Azerbajdzsánban. Az emberek kedvesek, a tájak szépek voltak (de sajnos az ott töltött időm 2/3 részében csak egy sportcsarnokot láttam). Én oda mennék a helyedbe. :)

14/L

2013. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tőled függ

=))

2014. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!