Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre hová?

Rebelle kérdése:

Thaiföldre hová?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni ,hogy aki volt Thaiföldön , hová ment?

Mert mi valami szép helyet keresnénk , rögtön tengerpart mellett,és a közelben egy város központ is lehetne (nézelodni)és minél délebbre annál jobb. Bocsi ha érthetetlen volt a kérdésem .... köszi elore is!!!!!



2014. jan. 21. 21:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam,hogy néztem Khao Lak-ot , aki volt ott örülnék ha mondana pár dolgot milyen volt :)
2014. jan. 21. 21:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a fő cél? Látványosságok? Homokos tengerpart? Éjszakai élet?


Ajánlok párat:



Szép tengerpart: Ko Samui

Éjszakai élet: Pattaya

2014. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Hát én egész nap a tengerparton szoktam lenni nyaraláskor, 1-2 nap város / természet nézés és éjszakai élet is szokott lenni :)

2014. jan. 21. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Én még Pattayán voltam, ami nagyon tetszett.

A tengerpartja nem ez a tipikus hiperszuper szép, mint a szigeteken, de járkálnak cuki kis masszőr lánykák (lány vagyok, ne értsétek félre:)), fini és friss tengeri herkentyű árusok stb. Meg van az egésznek a varázsa. A hotelek is kulturáltak, rengeteg vásárlási lehetőség van töredék áron, este pedig nagy éjszakai élet. Mi még anno voltunk transzi shown, nagyon érdekes volt. Díszesebbnél díszesebb kosztümökben vonulnak színpadra a megszólalásig (de tényleg csak addig :D) nők. Az emberek nem gazdagok, de hihetetlenül barátságosak, mindig mosolyognak, és az utcákon kis szentélyek vannak telis tele virágokkal, és az se meglepő, ha elsétál melletted egy elefánt :)) (Azt hozzáteszem, hogy 2005-ben voltam)

2014. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Samui az egyik legszebb ha a tengerpartot is nézzük, Phuket és Samui az ajánlatom ha a látni való mellett a szép part is lényeges. Koh Samui-ról találtam egy blog-ot itt a wwww.thaifoldutazasblog.com-on.
2014. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat/segítséget!

Ez a Khalo Lak nagyon tetszik (képeken,videókon is) , azt hiszem ,akkor oda megyek :)

2014. jan. 22. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Fehér homok, pálmafák: Samui, Phangan, Tao, Lipe, Phi phi. Éjszakai élet is van, Samuin Chawengen, Phanganon Bantai és Haadrin beachen, Tao-n Sairee beachen, Lipe lightosabb. Phi phi sajnos már n az a csodás nyugis trópusi sziget, nagyon beépült, nagyon Ibizás lett, de pl.Llong Beach csodás még mindig. Phuket szebb strandjai iszonyú zsúfoltak, magasabbak az árak, tömve van fizetős napágyakkal (olasz Adria-fíling) és neandervölgyi oroszokkal. Pattaya is orosz kolónia, ráadásul szerintem pl. Siófok már szebb. Pattaya nem Thaiföld.

Említésre méltó szigetek még: Koh Chang, Samed, Samet. Khao Lakon egy elég elszigetelt szàllodában voltunk, a környék nagyon szép, de n az a fehérhomokos-pálmafás csodapart Krabival együtt, mint pl. Salad Beach Phanganon.

2014. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes még olvasgatni a Thaiföld hátizsákkal fórumot az Indexen.
2014. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a jövő héten utazok Ko Samuira.
2014. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó hozzászólás óta eltelt pár év :)

Milyen volt kint? Mennyibe került? Szeretnék én is kimenni párommal igy szeretnék a lehető legtöbb infot begyűjteni hogyan és miképp induljunk el. :)

2017. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!