Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jövő nyárra szeretnék összehoz...

Jövő nyárra szeretnék összehozni egy utazást Kínába. Hol, hogyan találhatnék útitársat ehhez?

Figyelt kérdés
Ismerőseim és barátaim közül sajnos nem tudna senki velem tartani, mert akinek ideje lenne (nagyjából két hetes körtúrát tervezek), az nem tudna elég pénzt összespórolni rá, akinek viszont pénze lenne, az meg nem vágyik Kínába. Egyedül meg nem buli az ilyesmi. Hol találhatnék társat? Facebookon próbáltam valamilyen Kína csoportot nézni, de nem volt nagy sikerem. Ötletek?

2014. ápr. 12. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
még nagyon messzi van....... várj ezzel jövönyári program szervezéssel még vagy félévet...minimum.
2014. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy normális kínai utazást szerintem nem olyan egyszerű összehozni, ha nem irodán keresztül akar kijutni az ember. Meg egyelőre nem szervezem, csak tervezem. :)
2014. ápr. 13. 17:34
 3/6 anonim válasza:

Én is jövőre tervezek egy kínai utat, de még nem tudom hogy összejön e, maximum félmillió forintból szeretném megúszni - ennyit valószinüleg össze is fogok tudni addigra gyűjteni.

A szállásban nem leszek válogatós mert ezen lehet sokat spórolni, a repjegy ára bő 200 ezer forint (idei ár).

Nyáron egyébként nem javasolt mert túl meleg van, a legjobb szeptember és október (ha sikerül én is akkor megyek), akkor még túl sok ruhát sem kell még vinni.

A fővárost (a környező hegyeket és a nagy falat is)tervezem elsősorban, de ha sikerül akkor Szecsuán és Yunnan hegyvidéke is szóba jöhet.

2014. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt most azért írtad le, mert érdekelt vagy társulás ügyben, vagy csupán mert gondoltad megosztod a hasonló terveidet? :)
2014. ápr. 14. 11:50
 5/6 anonim válasza:

Az előző válaszoló vagyok. Valóban ez a tervem, de mivel még sokára lesz így még nem tudok tervezni ennyire előre.

Addig még fogom keresni a lehetőségeket. Egy ismerősömnek szintén ez a terve, tehát ha neki is sikerül összehozni akkor együtt tudunk menni. Ha ő talál valamit ő fog szólni. Addig még fogok érdeklődni ismeretségi körökben is, hátha van másnak is ilyen célja.

Egy csoportos utazás lenne jó mert az is ad egy kis biztonságot, remélem hogy találunk valakit aki innen szervez ilyen utat. Ha megyek körübelül 3 hétre megyek.

Nyilván azért osztom meg mert ez is egy eshetőség arra hogy találok egy utat elérhető áron.

Idegennel pedig nem mennék ki egyedül, egy ilyen hosszú út esetén szükség van egy kölcsönös bizalomra is.

2014. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a vízumot el ne felejsd, és mire intézed, legyen meg hogy hol szállsz meg... :)
2014. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!