Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubajba megyek, elég jól...

Dubajba megyek, elég jól nézek ki, vajon fognak ajánlatokat tenni az ottaniak? Ti elmondanátok a barátaitoknak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ketten megyünk Dubajba nyaralni, 20 éves szép csinos lányok vagyunk, néha szoktunk együtt utazgatni és akkor mindig kiírjuk hol vagyunk épp, meg egy-két képet megosztunk. Dubajt inkább el kéne hallgatni, mert rosszra gondolnának, vagy ha nem mondjuk senkinek és utólag kiderül, akkor gondolnak rosszra? Tényleg csak nyaralni megyünk, és luxushotelben szállunk meg, ahol biztos csinálunk képeket, de másokban ez nem kelt "furcsa" gondolatokat, hogy mi ott biztos dubajozunk? (szülők fizetik).

Ottaniak ha beülünk drága helyekre, nem fognak ajánlatokat tenni?



2014. ápr. 21. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Dubai az egyik legunalmasabb turista célpont. Magam sem vagyok éppen szegény, de amennyi egy Dubai út kerül, ezer meg ezer szebb helyre lehet menni. Dubai a tipikus, újgazdag pi*ákat vonzza csak, mint amilyenek ti is vagytok. (Gondolom nem ti kerestétek meg rá a pénzt, hanem apuka tol mindent alátok!) A kérdésre pedig, tök mindegy kinek mondjátok el, ha két csinos lány Dubai-ba megy, az egyből a "dubajozásra" fog gondolni.
2014. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
75%

Igaza van az előttem szólónak, Dubai-ban semmi sincs, csak hotelek, plázák meg rengeteg Starbucks.


Ilyen szar ízléssel tényleg ilyen újgazdag parvenük lehettek, nagy igazság a mondás, pénz mellé nem jár jó ízlés...

Kellett nekünk az évszázados magyar arisztokráciát kipaterolni, még azok is jobb lennének, mint ezek a felkapaszkodott népek...:(

2014. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

szerintem semmi gond nincs azzal, ha a szülők fizetik, mivel még nem is dolgozom. kettő meg, már voltam elég sok helyen, de nem szeretem a hosszú repülőutakat, így kénytelen vagyok közelebbi helyeket találni, ahova van közvetlen járat bpről vagy bécsből. egyszer voltam kubában, ki kellett menni bécsbe, de még úgy is át kellett szállni, és így elég borzasztó volt az út.

amúgymeg dubaj nem drága, konkrétan szállás meg repjegy ugyanannyi mint stockholm volt ugyannyi napra...

2014. ápr. 21. 17:42
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

biztos meglesz a nem éppen pozitiv véleményük az ismerösöknek. :)

én azt sokkal cikibbnek érzem, hogy azzal fogtok villogni, hogy a szülök befizették az utat.. én ilyen esetben még képet se tennék fel, nemhogy pozolgassak.

2014. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

"amúgymeg dubaj nem drága, konkrétan szállás meg repjegy ugyanannyi mint stockholm volt ugyannyi napra..."


Amíg nem dolgoztál életedben pénzért, addig nem releváns, hogy neked mi drága és mi nem az! Addig még nekem is a szülők adtak lét, addig semmi nem tűnt drágának! 8 éve építgetem a saját vállalkozásomat, minden egyes forintért nagyon keményen megdolgozom, tudom mi drága és mi nem az!

2014. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4-es nem villogunk, de inkább nyaralásos, vagy általam fotózott tájképeket rakok ki, mint hogy magamat fotózom telefonnal, vagy épp tükörből... szerintem inkább az a gáz.

5-ös tudom persze, mi nem is vagyunk milliomosok, szóval elég sok mindenről kell nekem is lemondani, mert drága...

2014. ápr. 21. 18:00
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Annyi jó hely van a világon, de te pont oda vágysz, ahol nincs semmi csak a fogyasztás palotái. Kulturális igényeid nincsenek? Ha nem az interneten lennénk, megkérdezném tőled, hogy Dubai melyik országban van. Szerintem nem tudnád.
2014. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, én még azt kérdezném, hogy sárga vagy zöld?

komoly gondok lehetnek nálad, ha szerinted valaki aki sokat utazik akkor az egyenlő azzal hogy buta. mint már mondtam, minden számomra érdekes helyet láttam a közelben, a skóciai kastélyoktól az egyiptomi piramisokig, vagy éppen csernobilt.

2014. ápr. 21. 18:35
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Dubaj egy tré szemét, sznob hely.

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Irigyelni csak azt lehet, ami jó.
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!